Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bajeczki.org
#1
Witam
Czy ktoś używa dodatku bajeczkiorg od mbebe?
Stronka działa a przez wtyczkę nie idzie nic obejrzeć.
Taki błąd w logach:

Error Type: <type 'exceptions.IndexError'>                                        
                                            Error Contents: list index out of range                                           
                                            Traceback (most recent call last):                                                
                                              File ".kodi/addons/plugin.video.bajeczkiorg/main.py", line 360, in <module>
                                                getLinks(exlink)
                                              File ".kodi/addons/plugin.video.bajeczkiorg/main.py", line 307, in getLinks
                                                new=re.findall('data-item="([^"]+)"',result[0])[0].replace('&quot;','"')
                                            IndexError: list index out of range
                                            -->End of Python script error report<--
2020-02-21 16:53:45.913 T:139949941668544   ERROR: Playlist Player: skipping unplayable item: 0, path [plugin://plugin.video.bajeczkiorg/?url=https%3A%2F%2Fbajeczki.org%2Fswiat-elmo%2Fskrzypce%2F&page=1&mode=getLinks&foldername=%C5%9Awiat+Elmo+-+Skrzypce]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Też ostatnio znalazłem ta wtyczkę XC niestety również u mnie nie działa:
Odpowiedz
#3
najlepiej zgłosić to do autora wtyczki na github
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Tak też zrobiłem.
Odpowiedz
#5
Pomogło zainstalowanie xbmc.python. W tej chwili część bajek normalnie się odtwarza(np psi patrol) a inne nie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości