Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z YouTube
#1
Witam. Mam zainstalowaną wtyczkę YT 6.6.0 . Do dziś wszystko grało. Dziś na początku wywalało mnie od razu do ustawień YT z których nie można było wyjść. Potem problem z logowaniem. 

Teraz przy korzystaniu z wyszukiwarki wyskakuje błąd w lewym górnym rogu " Acces Not conf" A poniżej "Projekt - długa liczba has been scheduled from destination...."

Pomoże ktoś?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Własne API pomoże rozwiązać problem: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: yoper
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Zmieniałem na własne API, ale problem nadal występują. Ponowna instalacja wtyczki nie pomogła. Ktoś miał podobnie?
Odpowiedz
#5
Odinstaluj wtyczkę zrestartuj urządzenie, zainstaluj wtyczkę youtube ponownie
Skopiuj sobie na pendriva plik  settings.xml   z lokalizacji : /Kodi/userdata/addon_data/plugin.video.youtube/settings.xml
otwórz ten xml na PC notatnikiem i tam wklej te klucze w odpowiednie miejsca (jest opis w na końcu poradnika)

Jak próbowałem wpisywać pilotem to nie działało dopiero wklejenie kluczy do pliku settings.xml  podziałało.
Używam RPI3b+ z OSMC, ale jak masz coreelec to prawie to samo.
Odpowiedz
#6
(02-03-2020, 08:29 AM)jon1022 napisał(a): otwórz ten xml na PC notatnikiem i tam wklej te klucze w odpowiednie miejsca (jest opis w na końcu poradnika)

Notatnika bym nie polecał do edycji pliku konfiguracyjnego z systemu opartego na Linuksie.
EditPlus, Notepad++ lub jakiś inny edytor, który nie popsuje pliku...
A najlepiej przez putty edytować bezpośrednio na boxie za pomocą mcedit. Klucze wkleja się prawym klawiszem myszy.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Witam,
Czy u Was też występuje problem z wtyczką YouTube?
U mnie od jakiegoś tygodnia nie da się w ogóle korzystać z tejże wtyczki ponieważ nic się nie wyszukuje, przy próbie wyszukania czegokolwiek wyświetla się błąd: "API key not valid. Please pass a valid API key".

PS: Chciałbym zaznaczyć, że wcześniej wszystko było w jak najlepszym porządku (od 2017 roku, odkąd utworzyłem własne klucze API)
Odpowiedz
#8
(21-06-2020, 11:45 AM)DaroEXE napisał(a): Czy u Was też występuje problem z wtyczką YouTube?

Nie, wszystko ok.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#9
(od 2017 roku, odkąd utworzyłem własne klucze API)

Może utwórz nowy zestaw API keys, nie wiem czy nie mają jakiejś daty ważności od 2017 to duuużo czasu upłynęło Wink
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości