Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy box i sens
#11
Czyli ten x96 należy do urządzeń niecertyfikowanych tak?
Jeśli chodzi o sterowanie w to liczyłem na na pilot + yaatse naa smarthonie, żadne myszki i klawiatury nie lubie ich.
Co do źródeł które oglądam to nie korzystam z kont netflix, HBO w itp.

Edit. Pisząc atv miałeś na myśli coś takiego?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Nie kupuj tego. Mam bo wygrałem Smile Zabraknie Ci  Pamięci. Nasze Pl, fajnie. Te cudo udaje Nvidię i to bardzo nie udolnie. I ten procesor. Przypomnę tylko jak pięknie zostało zbanowana na święta i kiedy feruson to ogarnął. Ale nie po prostu nie !!!
Odpowiedz
#13
Spoko, zapomnijmy, że to pisałem Smile
Odpowiedz
#14
(04-03-2020, 08:54 PM)adrt8v napisał(a): Jeśli chodzi o sterowanie w to liczyłem na na pilot + yatse naa smarthonie

Przecież w jakimś tam nowym BOX-ie, nie będzie żadnych przeszkód do dalszego korzystania, z powyższej konfiguracji [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#15
Zakładając, że jednak cięcie televidenie jest winą serwerów i dlatego od czasu do czasu występuje, to co mogę zyskać jeśli przejdę na tego x96 i powiedzmy będę chciał mieć android, ale też wgrywam na kartę coreelec? No i wreszcie - czy wtedy warto pakować się w ten coreelec.
Odpowiedz
#16
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Ewentualny VAT to ile %?
Odpowiedz
#18
(05-03-2020, 12:09 PM)adrt8v napisał(a): Ewentualny VAT to ile %?

Nie ma żadnego VAT-u, plus darmowa dostawa, minus 2$ od ceny, za konto nowego użytkownika [Obrazek: e025.gif]
Odpowiedz
#19
Ok dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#20
Jeśli to miałoby być urządzenie certyfikowane, to wtedy x96 max nie może być brany pod uwagę tak? Chodzi o urządzenie które głównie będzie służyć do kodi i iptv, ale kto wie, może i warto mieć w razie czego możliwość używania netflixa jeśli przyjdzie taka ochota.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości