Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV od kogo polecacie Cyfry+
#11
(12-03-2020, 04:16 PM)approx napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.[Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(11-03-2020, 06:42 AM)Łonogrzmot napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować....lub chociażby darmowa aplikacja, dedykowana od dostawcy [Obrazek: strzala-ruchomy-obrazek-0314.gif] By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. [Obrazek: e030.gif]

Cześć.

Też używam od dłuższego już czasu TeleEleVidenie zarówno w Kodi jak i aplikacjami na Androida. 
W Kodi mam czasami ten problem, że nagle stream wywali i trzeba ponownie go włączyć. Cóż, bywa...

Jednak większy problem mam na ich aplikacji teleelevidenie_1.0.2.apk - nie śmigają mi na tej aplikacji kanały C+. Wszystkie inne chodzą bez problemu jednak kanały C+ mają dziwny objaw - włączają się i nagle po około 10 sekundach obraz staje w miejscu, a ścieżka audio leci dalej. Czy masz może podobne problemy u siebie? Ustawiałeś jakoś specjalnie aplikację? Dodatkowo - nie lubię oglądać TV z lektorem. Samo Teleelevidenie oferuje co prawda wybór ścieżki audio + napisy (pod KODI działa to idealnie - ścieżka audio oryg + PL napisy) jednak pod samą aplikacją tego nie widzę. Tak choćby w aplikacji APK szły inne strumienie niż dla KODI... Dziwne ale tak to wygląda u mnie.

Możesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami na powyższe tematy?

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#13
(18-03-2020, 08:49 AM)mi1986 napisał(a): Jednak większy problem mam na ich aplikacji teleelevidenie_1.0.2.apk 

To jej nie używaj, proste?! [Obrazek: g075.gif]

mi1986 napisał(a):Czy masz może podobne problemy u siebie?
Ustawiałeś jakoś specjalnie aplikację?
Możesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami na powyższe tematy?

Nie, nie mogę, nie korzystam z tej aplikacji [Obrazek: k050.gif]

Reasumując, dobry sprzęt + dobre łącze + aplikacja TiviMate Premium = mucha nie siada [Obrazek: k045.gif]

W dzisiejszych realiach, przy powyższych warunkach, biorąc pod uwagę ograniczoną liczbę użytkowników, relatywnie stałe niskie obciążenie serwerów, nie ma "możliwości" aby lista od TeleEleVidenie, nie działała super poprawnie...

[Obrazek: fcbb7b5391e2911b.jpg]

Oczywiście z wyłączeniem usterek technicznych, po stronie nadawcy, lub okresowych niekorzystnych warunków atmosferycznych...

[Obrazek: 430cf13f3690c97e.jpg]
Odpowiedz
#14
(18-03-2020, 01:30 PM)Łonogrzmot napisał(a): Reasumując, dobry sprzęt + dobre łącze + aplikacja TiviMate Premium = mucha nie siada [Obrazek: k045.gif]

W dzisiejszych realiach, przy powyższych warunkach, biorąc pod uwagę ograniczoną liczbę użytkowników, relatywnie stałe niskie obciążenie serwerów, nie ma "możliwości" aby lista od TeleEleVidenie, nie działała super poprawnie...

W takim razie muszę spróbować z aplikacją, którą rekomendujesz.
Której listy od teleelevidenie w niej używasz?
Czy tam jest możliwość wyboru ścieżki audio + napisów?
Czy można użyć EPG z kwp?

Dzięki za info.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#15
(18-03-2020, 06:50 PM)mi1986 napisał(a):  info

Możesz nie tworzyć, w odpowiedziach cytatu w cytacie, z cytatu...jest to mega nieczytelne [Obrazek: d065.gif]

Listy Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming/subtitles) playlist: Online autodetect:

2xTAK
Odpowiedz
#16
(18-03-2020, 06:59 PM)Łonogrzmot napisał(a): Listy Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming/subtitles) playlist: Online autodetect:

2xTAK

THX!
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Jaką apkę polecicie do obsługi naprawdę dużej listy m3u Kupiłem Tivimate ale ten się dławi i nie daje rady.
Skyshowtime, Prime Video, Disney+, HBO Max, Viaplay
Odpowiedz
#18
(17-11-2021, 06:40 PM)Sinel napisał(a): Kupiłem Tivimate ale ten się dławi i nie daje rady.

Skąd ta "pewność", iż to TiviMate Premium pseudo szwankuje?

A nie sprzęt, szeroko rozumiana jakość listy, poziom buforu, inne ustawienia, przepustowość sieci nie jest "wąskim gardłem"...listy m3u z tysiącami kanałów ta aplikacja potrafi sprawnie obsłużyć [Obrazek: a025.gif]

OTT Navigator / Televizo...pewnie można by tak nazwy wymieniać na zasadzie "zgadywanki", oczywiście każda aplikacja z definicji powinna być testowana w wersji Premium, bez sensu [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#19
@Sinel no co jest z Tobą?
Odpowiedz
#20
Czy wykupując w pluxx pakiet 2devices mogę używać na 2 urządzeniach w różnych miejscach?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości