Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titan Vanilla
#1
Star 
Post edytowany, uwzględniono skórkę Titan Vanila i Titan MOD dla najnowszych wersji Kodi

Polecam na Kodi skórkę Titan Vanilla autorstwa malvinas2 (skórka dla najnowsze Kodi na podstawie skórki Titan). Znakomicie działa na każdym urządzeniu z Androidem, ułatwia obsługę Kodi, jest super, warto ją przetestować. 

Dlaczego nazwa Vanilla?  Słownik Collinsa określa:
Cytat:

"Jeśli opisujesz osobę lub rzecz jako Vanilla, masz na myśli, że są one zwyczajne, bez żadnych specjalnych lub dodatkowych funkcji."

"Ten cytat doskonale charakteryzuje Titan Vanilla, ten mod  jest adaptacją dobrze znanej skórki  Titan dla Krypton bez żadnych nowych wymyślnych funkcji. W całości zawarty jest w niej elegancki wygląd oraz wygodna i intuicyjna obsługa oryginalnej skóry Titan." 

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Star 
Podkreślam, że ten wątek w dużej mierze poświęcony jest dla skórki Titan Vanilla, ale praktycznie wszystkie opisane w tym wątku ustawienia dla skórki są identyczne również dla skórki Titan MOD.

Titan MOD jest obecnie moją ulubioną skórką Kodi. Zaskarbił sobie moje serce przez takie cechy, jak wygodna obsługa i dostarczanie dużej ilości informacji w przejrzysty sposób. Do tego skórka Titan ma bardzo dużo możliwości konfiguracji w zależności od indywidualnych upodobań. 

Uwaga!  W celu dokonania konfiguracji skórki wchodzimy w Ustawienia ► Interfejs (Wygląd) ► Poziomu stawień ► Ekspercki

Podkreślam, że podana poniżej konfiguracja w  ustawieniach skóry Titan Vanilla ma na celu dla zainteresowanych ułatwienia przy obsłudze i oglądaniu wideo .  Skórka ma dużo więcej ustawień, ale te zależą już tylko od indywidualnych preferencji użytkowników.

Opcjonalne załączenie przydatnych funkcji w skórce Titan Vanilla oraz skórce Titan Mod:

Na początku w ustawieniach można wyłączyć dźwięk, który zawsze słychać podczas klikania pilotem od Android TV w telewizorze:
Ustawienia ► System ► Dźwięk ► Dźwięki interfejsu/Odtwarzaj dźwięki interfejsu ► Nigdy

Wchodzimy w Ustawienia ► Interfejs (Wygląd) ► Poziomu stawień ► Ekspercki
Zmiana Czcionki na  classic Large  tzn. klasyczną Dużą. Większa czcionka ułatwia nawigację po ekranie.
Czcionki nie zmienia się w Ustawieniach skóry lecz w ustawieniach Interfejsu (Wyglądu).
Następnie w Ustawienia ► Interfejs (Wygląd) ► Skóra ► Wygląd i działanie ► -Czcionki ► classic Large  (ewentualnie z kilku innych czcionek wybieramy tę która najlepiej pasuje do indywidualnych potrzeb).

W skórce Titan MOD jest dostępnych kilkanaście opcji wyboru Ustawienia tła (Fototapet jako tło nie lubię, za bardzo rozmywają obraz). Ja najbardziej polecam - Tło globalne, "splashscreen.jpg":
Ustawienia > Ustawienia skóry > Ustawienia tła > Globalne ustawienia > Tło globalne > splashscreen.jpg

Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Menu ekranowe ► Menu ekranowe
► Styl przycisków menu ekranowego  ►  Używaj zaokrąglonych ikon w menu ekranowym  (można załączyć, pilot Androida TV działa w tym trybie bez żadnego problemu.  Takie ustawienie w istotny sposób ułatwia obsługę Kodi, w szczególności sterowanie myszą bezprzewodową lub Air Mouse oraz sterowanie na ekranie dotykowym sprzętu)

Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Menu ekranowe ► Menu ekranowe
► Styl wskaźnika poziomu głośności ► classic  (classic jest bardziej widoczny na ekranie, ale można styl poziomu głośności zmienić na inny)

Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Menu ekranowe ► Odtwarzanie wideo
► Pokazuj fabułę w panelu informacyjnym i menu ekranowym (załączone)
► Pokazuj panel informacji o wideo po rozpoczęciu odtwarzania - można zmienić domyślny czas wyświetlania, klikamy, następnie na wyświetlonej klawiaturze klikamy na ikonkę skasuj numer/wprowadź wybrany dowolny numer  np. 3 lub 9 i zakończamy klikając na ikonkę zatwierdź
► Pokazuj panel informacji o wideo podczas pauzy i przewijania (załączone)
► Pokazuj duże przyciski odtwarzacza w menu ekranowym (załączone, ułatwia sterowanie)
► Pokazuj postęp buforowania podczas odtwarzania wideo    (można załączyć)
► Ukrywaj menu ekranowe automatycznie (0 by ukryć manualnie) - można zmienić domyślny czas ukrycia, klikamy, następnie na wyświetlonej klawiaturze klikamy na ikonkę skasuj numer/wprowadź wybrany dowolny numer  np. 3 lub 9 i zakończamy klikając na ikonkę zatwierdź
► Styl informacji o mediach/kodekach klikamy i wybieramy np.  ► Large Icons Color 
► Pokazuj przezrocze (jeśli jest dostępne w prawym rogu)  Można załączyć

Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Widoki biblioteki ► Używaj atrapy widoku dysku, gdy nie jest dostępna  Można załączyć 
Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Widoki biblioteki ► Media Flag Settings ► Styl informacji o mediach/kodekach , klikamy i wybieramy np.  ► Large Icons Color 
Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Widoki biblioteki ► O wideo ► Używaj rozszerzonego okna informacji o wideo  Można załączyć

W skórce Titan mogą być problemy z najnowszymi wersjami zależności co może powodować błędy skutkujące tym, że nie działają niektóre funkcje. Można w prosty sposób naprawić te błędy, należy zainstalować najnowsze wersje zależności np. z zawartości GitHub-a dostępne tutaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

W celu naprawa grafiki koloru w skórce Titan, wystarczy zainstalować z pliku ZIP najnowsza wersję "Skin Helper Service Color Picker":
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Przykładowo, po tej naprawie w skórce Titan zawsze można zmienić kolor wirującego granatowego lub czerwonego koła na dowolny z wyświetlonej palety barw (Color Palette: rainbow lub inna paleta barw):
Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Ustawienia ogólne ► Kolor rozproszenia animacji zajętości ► Color value: np. żółty, niebieski lub inny wybrany, który zatwierdzany przyciskiem ► Zapisz

Ustawienia ► Ustawienia skóry  ► Ustawienia ogólne ► Ustawienia ogólne ► Uruchamiaj obsługę myszy i ekranów dotykowych  Można tę opcję załączyć na Android TV,  ponieważ bardzo ułatwia sterowanie myszą bezprzewodową lub pilotem Air Mouse.  Pilot Androida TV działa w tym trybie bez problemu.  Natomiast dla myszy bezprzewodowej lub pilota Air Mouse są dodane na ekranie ikony nawigacyjne, w tym ikony "Cofania", "Ekranu startowego" oraz  "Menu bocznego - OPCJE". W wielu funkcjach jest dostępna też ikona "Krzyżyka" tj. zamykania. Bardzo ułatwia to obsługę Kodi w sterowaniu myszą bezprzewodową lub pilotem Air Mouse na Android TV, natomiast na ekranach dotykowych zastosowanie tej opcji jest konieczne. 
Ustawienia ► Ustawienia skóry ►  Ustawienia ogólne ► Ukrywaj ikonę stanu baterii  Dla Android TV ta opcja wyłączona 

Ustawienia ► Ustawienia skóry  ► Ustawienia ogólne
► Ustawienia ogólne
► PRZYDATNE  Pokazuj paski przewijania (nie ukrywaj ich)  [trzeba załączyć, bardzo ułatwia sterowanie, szczególnie mysz bezprzewodowa lub pilot Air Mouse]

Ustawienia ► Ustawienia skóry  ► Ustawienia ogólne
► Ustawienia zaawansowane
► Dostosuj ustawienia do systemów niskiej wydajności  Można załączyć, przy słabszym procesorze w urządzeniu lub przy wolniejszym działaniu skórki, sprawdzone - działa skutecznie.  Uwaga!!!  Nie włączać gdy sprzęt jest w miarę wydajny, gdyż zostanie wyłączonych sporo funkcji w skórce...  

Co do wyboru ekranu startowego, jest duży wybór. Ja dla siebie wybrałem  Pionowe menu w stylu skóry Confluence 
-Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Ekran startowy ► Ekran startowy (klikam)  wybieram  ► "Pionowe menu w stylu skóry Confluence" ,  
Następnie trzeba koniecznie to potwierdzić
-Ekran startowy ► "Titan Domyślny Kompozycja pionowa" Użyj  Załączamy  
Oczywiście, że można wybrać inne menu startowe np: Kafelki ► Kafelki (3 wiersze małych kafelków). Do wyboru jest wiele ustawienia ekranu startowego. Dobrą też jest opcja kompozycji ekranu startowego będąca pod nazwą Modern Big Vertical Homescreen Layout (Nowoczesny, duży, pionowy układ ekranu głównego).  Zaznaczam, że jednak dla mnie zdecydowanie najlepszym startowym menu ekranowym jest "Pionowe menu w stylu skóry Confluence".  Oczywiście, że wybór preferowanej kompozycji ekranu startowego można zmieniać dowolnie.

Poniżej, jak w menu startowym dodać zakładkę " Telewizja " lub dodać lub usunąć inną zakładkę (edycja menu startowego):

Przejdź do ustawień Kodi ► Ustawienia skóry Menu startowe ► Konfiguracja kompozycji menu startowego ► Edytuj menu startowe ► tutaj mamy do wyboru edytowania: Telewizja /Filmy/Seriale/Muzyka/Teledyski/Pogada/Obrazy/Gry/Menedżer dodatków/Wideo/Ustawienia
Jest naprawdę bardzo dużo opcji w tym "Dodaj" lub "Usuń", ja np. usunąłem z Memu startowego skrót do YouTube i dodałem kilka innych które nie wyświetlały domyślnie np. Wtyczki wideo
Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Menu startowe ► Edytuj menu startowe ► Filmy ► Dodaj ► Dodatek ► Dodatek wideo ► Wtyczki wideo

Bardzo przydatną opcją skórki Titan Vanilla oraz Titan MOD jest funkcja "Wymuszone widoki":
Wybranie jednego widoku dla wszystkich dodatków wideo tj. blokada wybranego widoku przy użyciu opcji "Wymuszone widoki".
Ustawienia  ► Ustawienia skóry ► Widoki wymuszone ► Aktywuj funkcję widoków wymuszonych
Wymuszony widok wybieramy następnie w Lista np. Filmy  Lista prawostronna (522)


Info dla zainteresowanych jak zainstalować Titan MOD z różnymi motywami zmieniającymi interfejs tej skórki w wątku:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Pozdrawiam

Podziękowali: ralph522
Odpowiedz
#3
Star 
Uwaga!!!  Przy instalacji skórki Titan  na Kodi dość często może wyświetlać się komunikat: Nieudana instalacja zależności...

W przypadku problemów z instalacją skórki, należy wszystkie wymagane zależności kolejno pobrać i zainstalować z pliku zip na Kodi, pobierając wymaganą zależność w postaci pliku zip z Github lub IWF1 (iwf1.com).

Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Skórka Titan i titan Vanilla bardzo dobrze działa z Tom Wizard. Co prawda nie jestem miłośnikiem tego typu "kombajnów" (jednak wolę instalować wybrane wtyczki/dodatki), ale gwoli informacji, że Titan i titan Vanilla można zainstalować jako skórkę Tom Wizard na Kodi 17 i Kodi 18.


Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Star 
Skórka Titan Vanilla działa na Kodi 18.9 oraz na Fork Kodi 18.9-Kowp i obie aplikacje działają bez żadnego problemu na zdecydowanej większości urzadzeń opartych na Androidzie 5.0+ w tym  telewizory Android TV, TV box-y, tablety itp.

Ponizej kilka zdań o działaniu skóki Titan Vanilla na Fork Kodi 18.9-Kowp.
Fork Kodi 18.9-Kowp to odpowiednik Kodi 18.9 dla systemu Android, używa własnego folderu i jest instalowany jako niezależna aplikacja, co oznacza, że można mieć jednocześnie Fork Kodi 18.9-Kowp i Kodi 19 w systemie Android. Do  tego dla Fork Kodi 18.9-Kowp jako niezależnej aplikacji nie następuje wymuszona automatyczna aktualizacja do wyższej wersji Kodi.

Fork Kodi 18.9-Kowpi, plik APK:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Sprawdziłem jak działa skórka Titan Vanilla na Fork Kodi 18.9-Kowp. Co się okazało, działa znakomicie, ale jest jedna bardzo istotna uwaga.  Zaznaczam, że skórka Titan Vanilla jest przeznaczona dla tych co maja sporo wolnego miejsca wpamięci wewnetrznej na urzadzeniu z Androidem 5.0+  tj. przed instalacją jest wolne minimum około 330 MB w pamieci wewnętrznej Androida, gdyż po instalacji w Fork Kodi 18.9-Kowp skórka zabiera ona około 222 MB z pamięci wewnętrznej Androida.

Przy instalacji skórki Titan Vanilla w Fork Kodi 18.9-Kowp trzeba chwilkę poczekać, ponieważ instalacja trwa kilka minut.

Skórka Titan Vanilla jest jedną z najlepszych skórek na Kodi, pod każdym względem. Jest ładna i funkcjonalna, ma intuicyjny, wygodny interfejs. Naprawdę bardzo ułatwiającą obsługę Kodi 18.9 oraz Fork Kodi 18.9-Kowp.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Star 
Niestety nie ma kontynuacji skórki Titan Vanilla na Kodi Matrix...

Uaktualnienie, jest bezpośrednia kontynuacja Titan Vanilla na Kodi Matrix/Nexus:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zależności potrzebne dla skórki Titan Vanilla znajdują się w:

W odgałęzieniu skórki Titan w postaci Titan BINGE MOD  v2.0.3  Skórkę można zainstalować z repozytorium, link do pobrania repo zamieszczam poniżej: 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Skórkę instalujemy z dodatku który znajduje się w repozytorium po zainstalowaniu repo. Przejdź do Dodatki > Instaluj z repozytorium > Repozytorium Binge > Wygląd > Skóra > Titan Binge Mod

Szersze info w GitHub:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Oraz w Titan MOD  
Szersze info w wątkach:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Uwaga!  Zaznaczam, że ten wątek w dużej mierze poświęcony jest dla skórki Titan Vanilla Leia/Matrix/Nexus, ale praktycznie wszystkie opisane w tym wątku ustawienia dla skórki są identyczne również dla skórki Titan MOD.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(15-03-2020, 09:17 AM)arkady1964 napisał(a): Titan jest obecnie moją ulubioną skórką Kodi. Zaskarbił sobie moje serce przez takie cechy, jak wygodna obsługa i dostarczanie dużej ilości informacji w przejrzysty sposób. Do tego skórka Titan ma bardzo dużo możliwości konfiguracji w zależności od indywidualnych upodobań. 

Uwaga!  W celu dokonania konfiguracji skórki wchodzimy w Ustawienia ► Interfejs (Wygląd) ► Poziomu stawień ► Ekspercki

Podkreślam, że podana poniżej konfiguracja w  ustawieniach skóry Titan - MOD ma na celu dla zainteresowanych ułatwienia przy obsłudze i oglądaniu wideo .  Skórka ma dużo więcej ustawień, ale te zależą już tylko od indywidualnych preferencji użytkowników.

Opcjonalne załączenie przydatnych funkcji w skórce Titan Vanilla oraz skórce Titan - Mod  Matrix/Nexus.  Zaznaczam, że poniżej w spisie zostały już dodane ustawienia dla skórki Titan MOD  Matrix/Nexus :

Na początku w ustawieniach można wyłączyć dźwięk, który zawsze słychać podczas klikania pilotem od Android TV w telewizorze:
Ustawienia ► System ► Dźwięk ► Dźwięki interfejsu/Odtwarzaj dźwięki interfejsu ► Nigdy

Wchodzimy w Ustawienia ► Interfejs (Wygląd) ► Poziomu stawień ► Ekspercki
Zmiana Czcionki na  classic Large  tzn. klasyczną Dużą. Większa czcionka ułatwia nawigację po ekranie.
Czcionki nie zmienia się w Ustawieniach skóry lecz w ustawieniach Interfejsu (Wyglądu).
Następnie w Ustawienia ► Interfejs (Wygląd) ► Skóra ► Wygląd i działanie ► -Czcionki ► classic Large  (ewentualnie z kilku innych czcionek wybieramy tę która najlepiej pasuje do indywidualnych potrzeb).

Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Menu ekranowe ► Menu ekranowe
► Styl przycisków menu ekranowego  ►  Używaj zaokrąglonych ikon w menu ekranowym  (można załączyć, pilot Androida TV działa w tym trybie bez żadnego problemu.  Takie ustawienie w istotny sposób ułatwia obsługę Kodi, w szczególności sterowanie myszą bezprzewodową lub Air Mouse oraz sterowanie na ekranie dotykowym sprzętu)

Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Menu ekranowe ► Menu ekranowe
► Styl wskaźnika poziomu głośności ► classic  (classic jest bardziej widoczny na ekranie, ale można styl poziomu głośności zmienić na inny)

Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Menu ekranowe ► Odtwarzanie wideo
► Pokazuj fabułę w panelu informacyjnym i menu ekranowym (załączone)
► Pokazuj panel informacji o wideo po rozpoczęciu odtwarzania - można zmienić domyślny czas wyświetlania, klikamy, następnie na wyświetlonej klawiaturze klikamy na ikonkę skasuj numer/wprowadź wybrany dowolny numer  np. 3 lub 9 i zakończamy klikając na ikonkę zatwierdź
► Pokazuj panel informacji o wideo podczas pauzy i przewijania (załączone)
► Pokazuj duże przyciski odtwarzacza w menu ekranowym (załączone, ułatwia sterowanie)
► Pokazuj postęp buforowania podczas odtwarzania wideo    (można załączyć)
► Ukrywaj menu ekranowe automatycznie (0 by ukryć manualnie) - można zmienić domyślny czas ukrycia, klikamy, następnie na wyświetlonej klawiaturze klikamy na ikonkę skasuj numer/wprowadź wybrany dowolny numer  np. 3 lub 9 i zakończamy klikając na ikonkę zatwierdź
► Styl informacji o mediach/kodekach klikamy i wybieramy np.  ► Large Icons Color 
► Pokazuj przezrocze (jeśli jest dostępne w prawym rogu)  Można załączyć

Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Widoki biblioteki ► Używaj atrapy widoku dysku, gdy nie jest dostępna  Można załączyć 
Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Widoki biblioteki ► Media Flag Settings ► Styl informacji o mediach/kodekach , klikamy i wybieramy np.  ► Large Icons Color 
Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Widoki biblioteki ► O wideo ► Używaj rozszerzonego okna informacji o wideo  Można załączyć

Ustawienia ► Ustawienia skóry  ► Ustawienia ogólne ► Ustawienia ogólne ► Uruchamiaj obsługę myszy i ekranów dotykowych  Można tę opcję załączyć na Android TV,  ponieważ bardzo ułatwia sterowanie myszą bezprzewodową lub pilotem Air Mouse.  Pilot Androida TV działa w tym trybie bez problemu.  Natomiast dla myszy bezprzewodowej lub pilota Air Mouse są dodane na ekranie ikony nawigacyjne, w tym ikony "Cofania", "Ekranu startowego" oraz  "Menu bocznego - OPCJE". W wielu funkcjach jest dostępna też ikona "Krzyżyka" tj. zamykania. Bardzo ułatwia to obsługę Kodi w sterowaniu myszą bezprzewodową lub pilotem Air Mouse na Android TV, natomiast na ekranach dotykowych zastosowanie tej opcji jest konieczne. 
Ustawienia ► Ustawienia skóry ►  Ustawienia ogólne ► Ukrywaj ikonę stanu baterii  Dla Android TV ta opcja wyłączona 

Ustawienia ► Ustawienia skóry  ► Ustawienia ogólne
► Ustawienia ogólne
► PRZYDATNE  Pokazuj paski przewijania (nie ukrywaj ich)  [trzeba załączyć, bardzo ułatwia sterowanie, szczególnie mysz bezprzewodowa lub pilot Air Mouse]

Ustawienia ► Ustawienia skóry  ► Ustawienia ogólne
► Ustawienia zaawansowane
► Dostosuj ustawienia do systemów niskiej wydajności  Można załączyć, przy słabszym procesorze w urządzeniu lub przy wolniejszym działaniu skórki, sprawdzone - działa skutecznie.  Uwaga!!!  Nie włączać gdy sprzęt jest w miarę wydajny, gdyż zostanie wyłączonych sporo funkcji w skórce...  

Co do wyboru ekranu startowego, jest duży wybór. Ja dla siebie wybrałem Poziome menu w stylu skóry Confluence
Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Ekran startowy ► Ekran startowy (klikam)  wybieram  ► Poziome menu w stylu skóry Confluence,  można wybrać inne menu startowe np:  Kafelki (3 wiersze małych kafelków)

Przykładowo, jak w menu startowym dodać zakładkę " Telewizja " lub dodać lub usunąć inną zakładkę (edycja menu startowego):

Przejdź do ustawień Kodi ► Ustawienia skóry Menu startowe ► Konfiguracja kompozycji menu startowego ► Edytuj menu startowe ► tutaj mamy do wyboru edytowania: Telewizja /Filmy/Seriale/Muzyka/Teledyski/Pogada/Obrazy/Gry/Menedżer dodatków/Wideo/Ustawienia
Jest naprawdę bardzo dużo opcji w tym "Dodaj" lub "Usuń", ja np. usunąłem z Memu startowego skrót do YouTube i dodałem kilka innych które nie wyświetlały domyślnie.


Pozdrawiam


Wiesz może jak zrobić aby kafelek menu lub podmenu uruchamiał wybraną przeze mnie aplikację androida?
Odpowiedz
#8
Star 
Tak jak napisałem, podkreślam, że podana powyżej konfiguracja w  ustawieniach skóry Titan - MOD ma na celu dla zainteresowanych ułatwienia przy obsłudze i oglądaniu wideo .  Skórka ma dużo więcej ustawień, ale te zależą już tylko od indywidualnych preferencji użytkowników.

Skórkę Titan (potem Titan Vanilla, następnie Titan M0D) używam od wielu lat, ale tylko dla 2 wtyczek wideo w Kodi. Oglądam trochę filmów i stosuję skórkę którą lubię i ułatwia mi obsługę wideo. Żadnych więcej ustawień, których nie używam i nie potrzebuje nie stosuję. To co potrzebowałem to ustawiłem w skórce i dla zainteresowanych te opcje wymieniłem w tym poście... 

Gdy potrzebujesz więcej ustawień w skórce kontaktuj się z twórcą skórki Titan MOD na oficjalnych stronach skórki: 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ja polecam tę skórkę tj. Titan MOD, gdyż mi się podoba i zawsze lubiłem Titan. Obok Kodi, używam też Netflixa oraz cda.pl i nie bawię się w większe ustawienia w skórce, aby obejrzeć raz na jakiś czas kilka filmów. Do Skórki Titan, mam jednak olbrzymi sentyment, ponieważ z tą kultową wspaniałą skórką kilka lat temu zacząłem moją przygodę z Kodi.    

Pozdrawiam

Edit.  Autor skórki Titan Mod wkłada dużo pracy nad skórka, skórka jest cały czas rozwijana. Szersze info o skórce Titan MOD w wątku:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Star 
Fuchs2468
"( Wczoraj , 04:14)Deam napisał:
To może być głupie pytanie, ale czy ta aktualizacja pojawi się w poście w tym wątku, czy na stronie głównej? Chcę tylko wiedzieć, gdzie mam uważać.

Opublikuję go tutaj w poście."
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam

Edit. Już jest:

Titan MOD 

Autor:  Fuchs246
Github:  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Skórka dedykowana na Android TV:  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Oficjalny wątek:  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wątek na Forum Kodiwpigulce:  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Bardzo polecam skórkę Titan MOD dla Kodi Nexus.
Odpowiedz
#10
Star 
Uwaga! Przed instalacją skórki Titan Vanilla na Kodi Matrix/Nexus w celu instalacji wszystkich zależności potrzebnych do działania tej skórki, trzeba koniecznie wcześniej pobrać i zainstalować repository.titan.bingie.mod-2.0.0 oraz skórkę z tego repo, a  dopiero następnie skórkę Titan Vanilla.
Gdyby były kłopoty z instalacją skórki (chociaż z repozytorium titan.bingie.mod powinno się wszystko zainstalować), należy wszystkie wymagane zależności pobrać i zainstalować z pliku zip na Kodi, pobierając plik zip z Github lub IWF1 (iwf1.com).

Pozdrawiam

Edycja. Sprawdzone, ta znakomita skórka działa na Kodi Nexus. Skórka naprawdę jest super...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości