Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wtyczką CP GO
#1
Mam problem z wtyczką CP GO w Kodi na TV Boksie Mecool KM9. Kiedy wybieram jakikolwiek kanał tv, na chwilę pojawia się kółeczko buforowania i dalej nic. Jakieś rady?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Sprobuj po wifi jak nie to po kablu nie wiem jak masz podlaczone jesli i to nie pomorze sparawdc u dostawcy internetu jaki protokół masz odpalony zauważylem za jak mialem na ipv6 to cielo dopiero zmiana na ipv4 pomogła

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
Może za dużo urządzeń przypisanych do konta? Czy wtyczka na tym boxie działała wcześniej? Bo tez może być przez zbanowanie jakiś czas temu kluczy widevine l1 przez google.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
(13-03-2020, 10:55 AM)ss200 napisał(a): Sprobuj po wifi jak nie to po kablu nie wiem jak masz podlaczone jesli i to nie pomorze sparawdc u dostawcy internetu jaki protokół masz odpalony zauważylem za jak mialem na ipv6 to cielo dopiero zmiana na ipv4 pomogła

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Nie sądzę, żeby to była wina wifi. Próbowałem na lapku i tam śmiga bez zarzutu.
(13-03-2020, 10:58 AM)mjw napisał(a): Może za dużo urządzeń przypisanych do konta? Czy wtyczka na tym boxie działała wcześniej? Bo tez może być przez zbanowanie jakiś czas temu kluczy widevine l1 przez google.
Pierwszy raz zainstalowałem tę wtyczkę na tym boksie. Zainstalowałem, zalogowałem się i nic nie działa. Ani live tv, ani np. materiały z HBO GO. Cały czas to samo. Kółeczko buforowania i figa.
Odpowiedz
#5
To tylko zmiana bufora lub inputstrem adaptive gdzis na forum bylo opisane

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Spróbowałem na innej przystawce (Mi Box S) i nie ma żadnego problemu. Tak więc to wina Mecoola KM9? Nie da się nic zrobić?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Żadnej rady?
Odpowiedz
#8
Uruchom CoreELEC tam ruszy.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Mam wersję bez certyfikacji Google'a, ze zwykłym pilotem. CoreELEC na pewno pomoże czy dotyczy to tylko wersji PRO?
Odpowiedz
#10
To przez zbanowane klucze DRM jeśli masz tam root to możesz usunąć plik odpowiadający za DRM i spróbować uruchomic wtyczke lub korzystać z CoreELEC z karty pamieci.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości