Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tb7.pl_błąd_Player
#21
Wiram!
Mamproblem ze wtyczką TB7.pl -(logowanie nie udane,sprawdż dane konta w ustawieniach wtyczki)
Wszysko sprawdzilem w danych logowania i jest OK.
Czy ktos ma jakis pomysl?
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Tak. Podanie logów. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#23
Dzieki za odpowiedz.Jednak nie wiem gdzie jescze mam logi podac.Kodi w pigulce nie idzie nic zrobic
Odpowiedz
#24
Cytat:Jednak nie wiem gdzie jescze mam logi podac.Kodi w pigulce nie idzie nic zrobic
Kompletnie nie rozumiem tego co napisałeś.
Dostałeś linka - kliknij go (najedź myszką i naciśnij lewy klawisz) - przeniesie cię do poradnika. Przeczytaj go, wykonując po kolei kroki - od 1 do 8. Nie od 8 do 1. Nie w losowej kolejności. Nie zostałeś poproszony o logi pełne, więc punkt 3 który jest w nawiasie możesz pominąć. Jak wykonasz wszystko po kolei, będziesz miał logi, wstawione na serwer - wystarczy czytać dalej i dowiesz się co tu masz podać.
Wystarczy tylko czytać. Zacznijcie się starać, bo bez tego nie ma szans na pomoc.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#25
Mam pytanko odnośnie tb7 - wykupiłem dostęp i spróbowałem pobrać film - wyszukałem tytuł - pobrało bezproblemowo - jednak nie był to film jaki wyszukiwałem lecz jakiś inny - często są takie sytuacje, że jednak pod danym tytułem ktoś wstawia coś zupełnie innego?
Odpowiedz
#26
Czasem tak bywa. Sam serwis nie ma na to wpływu czy ktoś zamiast "Królewny Śnieżki i 7 krasnoludków" nie wrzuci filmu z 7 krasnoludkami w Śnieżce.
Ja natomiast od kilku lat nie trafiłem na taką sytuację
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(24-01-2022, 01:58 PM)Tomek napisał(a): Czasem tak bywa. Sam serwis nie ma na to wpływu czy ktoś zamiast "Królewny Śnieżki i 7 krasnoludków" nie wrzuci filmu z 7 krasnoludkami w Śnieżce.
Ja natomiast od kilku lat nie trafiłem na taką sytuację

Wiem, że serwis nie ma na to wpływu Smile spróbowałem Furiozę i tak mi wyszło - mam nadzieję, że na innych tytułach będzie ok Smile .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości