Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Losowanie #zostanwdomu
#11
[Obrazek: 5e60ac75a6b67_p.jpg?1584255269]

to już lepiej #zostanwdomu


Załączone pliki Miniatury
   
REKLAMA:



#12
Więc tak, wygrywają:

@kilroy konto tb7
@djemba konto tb7
@ScatMan91 IPTV
@nixs NordVPN

Czuwać bo będzie więcej fantów do rozdania. Smile

Napiszcie do mnie prywatną wiadomość
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#13
Jako że mam opłacone teleelevidenie na pół roku. Jestem skłonny oddać swoją nagrodę komuś innemu. Chętnego zapraszam na priv. Kto pierwszy ten lepszy Big Grin
#14
Też mialem taki pomysł, ale czy organizator sie zgodzi, troche to nie w myśl konkursu, ze ktoś dostanie bez zaangażowania, więc ja proponuje moją nagrode dać kolejnemu z kolejki, albo zasilić pule kolejnego konkursu
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
#15
(16-03-2020, 03:27 PM)ScatMan91 napisał(a): Jako że mam opłacone teleelevidenie na pół roku. Jestem skłonny oddać swoją nagrodę komuś innemu. Chętnego zapraszam na priv. Kto pierwszy ten lepszy Big Grin

A płacenie na pół roku jest tańsze?
#16
(16-03-2020, 07:53 PM)jupi49 napisał(a):
(16-03-2020, 03:27 PM)ScatMan91 napisał(a): Jako że mam opłacone teleelevidenie na pół roku. Jestem skłonny oddać swoją nagrodę komuś innemu. Chętnego zapraszam na priv. Kto pierwszy ten lepszy Big Grin

A płacenie na pół roku jest tańsze?

Jak by każdy tak myślał nie było by forum, to jest dla nas rozrywka (przynajmniej dla mnie), ja np. mam wykupione normalnie abo w kabłowce,wiedza jak to działa, jak ominąć to by nie płacić to czysty fun, używam iptv tylko poto by obejrzeć sobie wyscigi na skysports f1 raz na jeden dwa miesiace
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
REKLAMA:



#17
(16-03-2020, 07:53 PM)jupi49 napisał(a): A płacenie na pół roku jest tańsze?

Tak, jest o 25% mniej niż za osiem miesięcy...
#18
[Obrazek: 6NP7PkyeDa4BE1Sy.jpg]
#19
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości