Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beelink GTmini-A Netflix naprawiony
#1
Exclamation 
Jak wiemy Beelink nie jest oficjalnie wspieranym urządzeniem do korzystania z serwisu Netflix. 
Do stycznia tego roku kilka urządzeń tego producenta dzięki kombinacji programistów mogła odtwarzać materiały Netflix w 4k. 

Jednak w styczniu po raz kolejny Netflix zbanował klucze licencyjne używane przez Beelink (używają kluczy Xiaomi) i od tej pory Netflix nie działał. 

To nie pierwszy raz kiedy tak się stało. W roku 2019 w okolicach chyba sierpnia była ta sama sytuacja i Beelink szybko rozesłał klientom pliki do wgrania na boxy poprzez usb burning tool.
Tym razem było gorzej bo przez wirusa w Chinach nikt nie odpowiadał na e-maile aż do dzisiaj. Smile

Dzisiaj dostałem e-mail z plikami do wgrania na moje 2x Beelinki. Beelink GTmini-A oraz GT1-A. I ponownie w kilka minut urządzenia działają z Netflixem bez problemu. 

Chodzi o te 2 sprzęty:
Także jeśli macie któreś z tych urządzeń to napiszcie e-mail z modelem i numerem seryjnym na adres: 
beelinkservice@bee-link.com

[Obrazek: KiJrTqU.jpg]

A tak to wygląda we wtyczce Kodi: 

[Obrazek: 6ZiJXNX.png]


Proces jest prosty jednak wymaga kabla USB <--> USB i komputera z systemem Windows.

Tutaj proces instalacji: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: Matheusz, Jaca
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Dzięki za info.

ja wgrałem w 2019 roku i do dzis działa,mam na starcie tylko info ze apka nie kompatybilna klikam "ok" i bangla
ale ich aplikację usunąłem z systemu i zainstalowałem ze sklepu czy nawet wkleiłem do systemu ponwnie juz nie pamietam

na polskich scieżkach dźwiękowych przewijanie filmu działa ale pojawia się błąd craschuje dźwięk nie wiem jak to nazwać
taki "PYRKOT SŁYCHAC TYLKO" musze zmienic język na dowolny i powrocic do polskiego i działa ponownie poprawnie

jak komus bardzo zalezy na netflixie na na grupach FACKEFUCKA swap,sale mozna wyłapac nowtv to są boxy do oglądania treści bbc i sky i tam znajduje się również netflix ,koszt od 1 funta do 10 oczywiscie uzywki
Odpowiedz
#3
aa dziala na mecool?
Odpowiedz
#4
@Jaca ale Ty używasz aplikacji tebletowej do Netflixa?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
nie android tv

to cos posiadam ale nie zapłaciłem tyle:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Kurdę to jak to możliwe, że działa Ci na starych kluczach. U mnie oba padły w grudniu i do dziś nie działały.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
poszukam maili o ile je mam jeszcze to ci powiem z jakiego okresu mniej wiecej ale na 100% 2019
Odpowiedz
#8
W 2019 też robiłem wgranie klucza w tym samym czasie co Ty. No ale podziałało do grudnia 2019.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
15 grudnia dostałem patch wgrałem go kilka dni później i do tej pory mam spokój ,

1 patch dostałem gdzieś w październiku/listopadzie i faktyczni podziałał kilka tygodni i zonk ale po grudniowym patchu do dzis smiga
możliwe ze aplikacja którą zamieniłem coś polepszyła bo wgrałem powiedzmy grudniową wersje do systemu a nie ich z oryginalnego firmware z 2019-05-25, nie wiem może przegapiłeś coś
Odpowiedz
#10
No nic ważne, że działa. Smile

@Lampardzino nie zadziała, pliki są przypisane najprawdopodobniej do urządzenia.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości