Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa platforma telewizyjna od Play
#21
Tak wszystko się zgadza... 
Tyle, że dla Ludzi co zdecydują się jedynie na Ich "pudełeczko" (a nie mają innych uslug w Play-u) to kwota 35PLN za to co dostępne jest teraz, jest kwotą mocno przesadzoną. W Play-u będą musieli zjechać z ceny. W innym przypadku za niecałe 6 m-cy ogromny procent testerów odda im boxy i zapomni o temacie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Łał ale "poprawek" zrobili, poprawili szybkość przełączania kanałów, leżę i płaczę ;/
Odpowiedz
#23
Miała być ta aktualizacja a u mnie dalej 1.1.2.. o co chodzi? Manualna aktualizacja komunikuje że brak aktualizacji..

Edit: Widzę że jednak dobrze że mi się ta aktualizacja nie wyświetla bo niby powodowała problemy z połączeniem sieciowym Smile
Odpowiedz
#24
Cytat:ps:
W czwartek operator podczas konferencji prasowej poinformował o zakończeniu okresu testowego i wprowadzeniu na rynek Play Now TV Box.

[Obrazek: strzala-ruchomy-obrazek-0314.gif] By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#25
Odświeżę temat, bo używam tego czegoś od premiery i ogólnie jestem zadowolony. Działa lepiej z Kodi niż zakupiony parę miesięcy wcześniej Mecool M8S Pro Plus. Ciekawi mnie jednak jak z instalacją CoreElec na SD w przypadku tego boxa - da się?
Odpowiedz
#26
Nie da się. Coreelec jest przystosowany do urządzeń z procesorami firmy amlogic a ten box z tego co wyczytałem ma procek firmy broadcom.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
[Obrazek: 354297aa3c390037.jpg]

Czytaj więcej: [Obrazek: strzala-ruchomy-obrazek-0314.gif] By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości