Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H96PRO+, X96 Max+2 problem z dźwiękiem hd
#1
Dzień dobry, od jakiegoś czasu jestem posiadaczem tvboxa H96PRO+ i mam kłopot z odtwarzaniem ścieżek dźwiękowych w filmach. Do niedawna udawało mi się czasem włączyć DTS MA lub Truehd, teraz na oprogramowaniu zainstalowanym w boksie mam kłopot żeby zwykły DTS odtworzyć. Ustawieniach jest DTS, ale nie zawsze się aktywuje natomiast formaty HD zniknęły. Co najciekawsze na Coreelec, odpalanym z karty SD, działają, z tym, że tam co chwila się wiesza box i nie. Chce filmu odpalić, lub gubi katalogi z NAS'a. Ani w Androidzie ani w Kodi nie ma dźwięków HD, a mój amplituner Integra 30.6, odpala i dekoduje wszystkie. Telewizor jest 4k od LG. CEC wyłączony.

Druga kwestia to X96 Max+ sprawa wygląda podobnie, tylko ,że w Androidzie 9 mogę włączyć TrueHD czy DTS MA, a w Kodi nie. Niestety mimo włączenia w VLC nie odtwarza nawet zwykłego DTS. Wszystko jest jako PCM. W ustawieniach amplitunera jest ustawione jaki Direct lub Straight Decode.

Siedzę nad tym 4 dzień i nie mogę tego ustawić.

Jeszcze nie sprawdzałem Coreelec na X96Max +, ale widząc co jest pewnie będzie chodzić, ale czy nie będzie się zacinać (wieszać) system? Tego jeszcze nie wiem... Nie mam już pomysłów jak rozwiązać problem. Specjalnie zakupiłem X żeby działało HD sound, a tu nic...

Heeeelp...

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości