Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VPN dla wybranych wtyczek
#1
Witam.
Problem mam następujący.  Mieszkam poza granicami Polski. Z racji tego nie wszystkie polskie usługi mi chodzą i myślę nad VPN z polską lokalizacją. 
I tu pojawia się problem. Jak puszczę kodi przez polski VPN, to przestaną działać mi lokalne usługi takie jak BBC Player (wymaga adresu z UK).
I teraz, czy mogę w kodi przekierować ruch na vpn tylko z wybranych wtyczek?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Możesz, użyj wtyczki OpenVPN w niej możesz ustawić przy której wtyczce VPN ma działać.
Wtyczkę znajdziesz np w naszym repozytorium.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(22-03-2020, 11:27 AM)mjw napisał(a): Możesz, użyj wtyczki OpenVPN w niej możesz ustawić przy której wtyczce VPN ma działać.
Wtyczkę znajdziesz np w naszym repozytorium
Dzięki. Zaraz spróbuje, tylko serwer VPN ogarne.

Jak to skonfigurować? Mam własny VPN. Wygenerowałem z niego plik *.*ovpn Niby wtyczka go przyjęła, ale nie działa.
Próbowałem na komórce i śmiga, więc to raczej problem z ustawieniem.

Problem rozwiązany. Zaktualizowałem wtyczkę OpenVPN - znalazłem jakąś na necie. I wszystko pięknie działa, tylko netflix się o to burzy... Czyli lipa.
Odpowiedz
#4
Postawiłem serwer VPN, na wykupionej usłudze VPS. Wszystko pięknie chodzi, tylko netflix mnie blokuje. Wykrywa VPN. Macie jakieś pomyły jak to obejść?
Odpowiedz
#5
Musiałbyś użyć inne IP lub inny VPN. Ja korzystam od MyDevil i Netflix nie wykrywa.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Widzę, że MyDevil za 10 zł można wykupić.
Choć chciałem zrobić to bardziej finezyjnie i sam sobie VPN postawić (mogę też uruchomić tam też inne usługi i wszystko w jednej cenie bym miał).. Z tym, że mam na niego jeden adres i netflix go blokuje.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
" bardziej finezyjnie "

musisz wyszukać vps-a aruba / nazw / ovh , sprawa normalna popularne są to i poblokowane zresztą ovh to shit polskie ip a pokazuje francje
nazwa.pl 4 cpu 4 ram chodzi gorzej niż 2 cpu 2 ram na Aruba, są inne mniejsze mniej znane działają bdb i polskie ip nie są znane i blokowane nigdzie


my devil też jak przymuli to net ledwie dycha nie wiem nie wygląda mi to na dedyk vpn
Odpowiedz
#8
Jeśli Ci Jaca przymuli to zgłaszaj im tam na formularz kontaktowy. Szybko reagują.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
teraz nie opłacam bo postanowiłem robić własny + troche dysku zawsze cos z torenta pociągnę to i po ftp oglądne

dzieki za info będę pamiętał bo tak naprawde zrezygnowałem przet te zamulanie

ale cenę mają najlepszą i support faktycznie działa rewelacyjnie miałem kilka zabawek od nich

teraz sobie opłacał raz 15 a eaz 30 zł za vps i mam święty spokój , jedynie te roboty skanujące pół świata trzeba zablokować żeby
normalnie funkconować nawet nie wpominam o połaczeniach z vnc bez ipset ani rusz
Odpowiedz
#10
Zdalnie się łącze ze wszystkim tylko i wyłącznie poprzez By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości