Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV Stalker Kodi-Pomocy
#11
wydawało się ze pisalem zainstaluj stad, albo post zniknoł abo nie nacisnolem wyslij, cóz komus sie przyda By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Hej chciałem dziś na kodi 19.4 na win i androidzie uruchomić Stalker Client i cały czas wyskakuje mi "problem z uwierzytelnieniem" na czystym kodi nie mam też włączonych innych dostawców tv w programie "stalker portal player v7.1" na win wszystko działa. Są oczywiście wprowadzone poprawne dane ma ktoś jakiś pomysł jak to ugryźć będę wdzięczny. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#13
Zapytaj swojego dostawcę dlaczego nie działa na kodim
Odpowiedz
#14
Ja walczyłem z tym dosyć długo, aż zauważyłe że, po zapisaniu ustawień np. panel jest ok a adres MAC nie zapsany i tak po kilu restartach i sprawdzaniu ustawień zobaczyłem że jest wpisane jak należy i ruszyło. Czyli mimo że wpisywałem co należy dodatek zapisywaał tylko jedno z ustawień, specjalnie postawiłem czysty system czysty KODI i tyle zaobserwowałem pod Windows
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#15
(16-11-2022, 02:02 PM)p3t3n3t napisał(a): Ja walczyłem z tym dosyć długo, aż zauważyłe że, po zapisaniu ustawień np. panel jest ok a adres MAC nie zapsany i tak po kilu restartach i sprawdzaniu ustawień zobaczyłem że jest wpisane jak należy i ruszyło. Czyli mimo że wpisywałem co należy dodatek zapisywaał tylko jedno z ustawień, specjalnie postawiłem czysty system czysty KODI i tyle zaobserwowałem pod Windows
Odpowiedz
#16
zobaczę wieczorem upc ma mi coś tam pomóc
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Ja jestem na UPC z ich strony raczej nie widziałem problemu
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości