Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opisy filmów, ocena, kategoria wiekowa itp. przy filmach z dysku sieciowego
#1
Cześć. Istnieje jakaś wtyczka która rozpozna jakie filmy mam w Video->Udział z DLNA i pobierze do nich miniaturki, opis po polsku itd.? Jako iż chcę opis po polsku, wtyczka pewnie musiałaby pobierać dane z Filmweba.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Możesz je dodać do biblioteki i użyć właśnie scrappera Filmweb poprawionego przez Skupi. Znajdziesz w naszym Repo.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(30-03-2020, 09:44 PM)mjw napisał(a): Możesz je dodać do biblioteki i użyć właśnie scrappera Filmweb poprawionego przez Skupi. Znajdziesz w naszym Repo.

Ok, zainstalowałem tę wtyczkę. Co dalej? Lokalizację DLNA mam dodaną w sekcji "Videos", mówisz żeby dodać ją do biblioteki, masz na myśli "Movies"? Bo na razie żadnych zmian nie zauważyłem.
Odpowiedz
#4
Poczytaj tutaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Oj - widzę że linki martwe.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zerknij tutaj - do tego momentu:
Cytat:
  • Teraz możemy dodać interesujące nas tytuły do biblioteki przytrzymujące we wtyczce Covenant przy wybranym filmie/serialu przycisk na pilocie/klawiaturze – OK/Enter.

Wszystko odbywa się podobnie bez względu na wtyczkę czy źródło. Kwestia tylko wyboru scrapera - w twoim przypadku Filmweb
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
Takie coś znalazłem:
Cytat:UPnP file sources can't be scanned into the local library. 
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Czyli się nie da. Może przez SMB pójdzie, chociaż ten protokół jest chyba mniej wydajny od UPnP.

A co do tych bibliotek. Da się ustawić jakoś tego Filmweb scrapera też do seriali? Gdy dodaję katalog do TV Shows i chcę wybrać dostawcę informacji to nie mam do wyboru Filmweb'a.

Druga sprawa. Bardzo ładnie to wygląda w przypadku filmów - połączenie lokalnej biblioteki + scraper z Filmweba, ale czy da się zrobić tak samo z serialami? Mówię teraz o samej bibliotece. Wiadomo, seriale na dysku trzyma się w folderze, a w nim są odcinki. Da się zrobić tak aby Kodi wyświetlił te seriale w takiej formie miniaturek, każdy oddzielnie? Nie że wysypie mi na ekranie mnóstwo odcinków z każdego serialu a po prostu będę miał konkretny serail do wyboru.
Odpowiedz
#8
Przez SMB się da bez problemu, sam tak mam i działa dobrze.
Scrapper filmweb jest tylko do filmów, do seriali jest the tvdb w repo kodi.
Odcinki danego serialu trzymaj w jednym folderze z nazwą tego serialu. Wtedy doda Ci serial i ładnie pobierze odcinki.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości