Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool KM9 - problem z konfiguracją wybudzania
#21
Jesteś wielki. Jeśli ma to znaczenie, to mam tę wersję Mecoola KM9
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Przyszedł ze zwykłym Androidem 8.1. Potem zainstalowałem na nim Andka TV 8.1 By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Nigdy wcześniej nie było problemów z wybudzaniem.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Przypominam się, jakby co Wink
Odpowiedz
#23
Na chwilę obecną u mnie teraz nie działa komenda ir-keytable -u

Postaram się ogarnąć to w ciągu 2 dni.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#24
Najnowsze wersje Coreelec mają problem z wybudzaniem. Od tygodnia albo i kilka dni dłużej nie można wybudzić przyciskiem pilota i nie działa budzenie przez CEC z pilota telewizora. Zrobiło się to po aktualizacji.
Konfiguracja jest OK i działało to od grudnia do końca marca. Teraz nie działa najnowsza wersja (nightly_20200407) i kilka wcześniejszych.
Mam jeszcze drugi starszy system (nightly_20200127) na karcie i tam działa budzenie.
Odpowiedz
#25
U mjw jest ok. Wypróbowałem wersję oficjalną i nightly.

Na nightly_20200127 mam tak samo ;(
Odpowiedz
#26
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Możliwe. Ja zrobiłem zastrzyk z wersją CoreELEC-Amlogic-ng.arm-9.2.1-Generic.img.gz na pokładzie. Od tamtej pory nawet na Androidzie mam problem z wybudzaniem.
Odpowiedz
#28
(08-04-2020, 09:19 PM)michaił napisał(a): Możliwe. Ja zrobiłem zastrzyk z wersją CoreELEC-Amlogic-ng.arm-9.2.1-Generic.img.gz na pokładzie. Od tamtej pory nawet na Androidzie mam problem z wybudzaniem.

Ponownie wgrywając Android przywrócisz oryginalny bootloader. Podczas robienia zastrzyku robiona jest kopia oryginalnego bootloadera. Pewnie jest możliwość przywrócenia bootloadera z tej kopii.
Odpowiedz
#29
Gdzie znajduje się ta kopia?
Odpowiedz
#30
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości