Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool KM9 - problem z konfiguracją wybudzania
#31
h: can't open CPU_SERIAL: no such file
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
(08-04-2020, 10:54 PM)michaił napisał(a):
h: can't open CPU_SERIAL: no such file

Nie ma takiego pliku

Poczytaj.
Odpowiedz
#33
To może mieć związek z tym, że sformatowałem pena z obrazem, na którym wstrzyknąłem Bl301?
Odpowiedz
#34
Tak, kopia była na pendrive a skoro go sformatowałeś to przepadło :/
Odpowiedz
#35
W nazwie pliku mają być cyferki a nie: CPU_SERIAL.
Jak sformatowałeś pendrive, na którym był CoreELEC to ponowne wgranie Android przywróci bootloader.
Odpowiedz
#36
Kupiłem odpowiedni kabel USB i chciałem wgrać tamtego Andka jeszcze raz, żeby przywrócić bootloader. Trzymając wykałaczkę w porcie AV, podłączyłem drugi koniec kabla USB do boxa. USB Burning Tool nic nie wykrył. Wyświetlacz świeci na fioletowo.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Jak długi jest ten kabel? Jeśli za długi to trzeba podłączyć zasilanie. Sprawdź inny port w komputerze, sterowniki zainstalowane?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#38
Ok, już wiem gdzie popełniłem błąd. Przed instalacją USB Burning Tool zapomniałem podpiąć boxa, żeby zainstalowały się sterowniki. Pierwszy raz przeprowadzałem taką operację. Problem z wybudzaniem pod Andkiem rozwiązany, ale jak dam Inject BL301 Blob to pewnie znowu będzie to samo.
Odpowiedz
#39
Masz już kabel to próbuj ponownie, może tym razem się uda. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#40
Nadal nic. Postępowałem dokładnie według instrukcji. Najnowsza dostępna wersja nightly. Włączyłem Inject BL301 Blob w ustawieniach. Potem config.ini zedytowałem przez SSH. Może coś nie tak z tym plikiem? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Nie mogę rozkminić, co robię źle.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości