Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
x96 max+
#21
Niestety żaden sposób nie działa , po podłączeniu usb żadnej reakcji , w środku widać że dioda się świeci czerwona ale nic nie reaguje.....to już moj trzeci box uwalony idzie do szafy Sad
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
(17-12-2020, 09:58 AM)jachu76 napisał(a): idzie

Nie bój nic, bez problemu znajdziesz u Chińczyków dobre promocje na ten model, tylko być może musisz liczyć się z dostawą w lutym [Obrazek: k045.gif]

Gdzie sens i logika, szemranymi eksperymentami systemowymi celowo "psuć" coś co fabrycznie, abstrahując od konfiguracji, z definicji działa bardzo dobrze [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#23
Jeszcze jakby zepsuł za pomocą Coreelec... ale jakimś dziwnym softem - Amlogica nie da się tak łatwo uwalić (poza portami HDMI - ale wtedy też mogą jeszcze posłużyć...)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#24
witam mam na tym x96 max+ zainstalowaną apk. disneu + i problem , filmy z dźwiękiem 5.1 brak dźwięku box jest podłączony kablem optycznym do kina domowego inne filmy gdzie nie ma 5.1 ok na innych platwormach i aplikacjach wszystko ok. jak rozwiązać ten problem?
Odpowiedz
#25
(19-06-2022, 08:23 AM)riko napisał(a): witam mam na tym x96 max+ zainstalowaną apk. disneu + i problem , filmy z dźwiękiem 5.1 brak dźwięku box jest podłączony kablem optycznym do kina domowego inne filmy gdzie nie ma 5.1 ok na innych platwormach i aplikacjach wszystko ok. jak rozwiązać ten problem?
U mnie jest o samo z HBO max. jest obraz dźwięku brak. Dorażnie pomaga wyjęcie i włożenie wtyczki hdmi.
Odpowiedz
#26
(19-06-2022, 08:23 AM)riko napisał(a): jak rozwiązać ten problem?

Oczywiście już ogarnąłeś, intensywnie "eksperymentując" w ustawieniach dźwięku, to fajnie...


[Obrazek: KVlaxCZl.jpg]


NetCraft napisał(a):HBO max. jest obraz dźwięku brak

Jak wyżej, ponadto na głośnikach telewizyjnych przy poniższych banalnych ustawieniach, dźwięk jest we wszystkich filmach, na przykład począwszy od "Matrix Zmartwychwstania", a skończywszy na prastarym "Operacja Piorun"...


[Obrazek: 8ZCs6kIl.jpg]


Na dzisiaj w połowie 2022 roku komfort użytkowy, korzystanie z X96 Max+ to koszmar, urządzenie dla technologicznych "masochistów" [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Też miewałem na maxie podobne problemy, poza tym że chyba mój dogorywa bo zaczyna się wyłączać na najnowszym Kodi to działał nawet nieźle do pewnego czasu.

Zmiana boxa na coś nowszego naprawdę pozwala zejść z poziomu masochisty na normalny grunt zwłaszcza jak się chce używać kilku serwisów streamingowych i każdy ma jakieś problemy z odtwarzaniem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości