Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
x96 max+
#11
(08-12-2020, 07:52 AM)adrt8v napisał(a): Miał ktoś problem ze sparowaniem bluetooth telefonu z x96? 

Co znowu namieszałeś [Obrazek: k045.gif]

Jaki "problem", nie miałem najmniejszego, działało idealnie i raczej dalej tak funkcjonuje, gdzieś nawet mam pamiątkowe screeny...


[Obrazek: HPJoGGEl.jpg]



[Obrazek: L0PzQW7l.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Działa. Spróbowałem na innym pliku i jest ok, ale cały czas wcześniej próbowałem plik z rozszerzeniem apk i ten nieudany ciągle. Dlatego to mnie zmyliło.
Wiesz może w jaki sposób połączyć się za pomocą andftp albo puffy telefonem z kodi zainstalowanym na androidzie aby przesyłać swobodnie pliki i zarządzać dyskami?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#13
(08-12-2020, 09:24 AM)adrt8v napisał(a): Wiesz może 

Nie wiem, i nie chcę wiedzieć, zagadnienie mi totalnie zbędne, zapewne jak wszystko, takie informacje instruktażowo/poglądowe są do uzyskania w sieci...
Odpowiedz
#14
@mjw, @DenDy wiecie coś o połączeniu się telefon - kodi, ale na android. Próbuję łączyć się przez andftp jak na coreelec ale wiecznie coś nie tak z połączeniem.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#15
Do przesyłania plików używam aplikacji x-plore - włączam w niej serwer wifi.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#16
Witam, po dwóch dniach użytkowania padł mi ten box , miałem wgrany rom Slimbox , po prostu sie wyłączył i żadnej reakcji , w środku widać palącą sie czerwoną diode...
Czy miał ktoś podobną sytuacje z tym sprzętem ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
To amlogic - jak masz kopie oryginalnego softu to w 10 minut wygrywasz kablem USB. Poradnik jest na stronie głównej.

Jak nie masz oryginalnego to podejrzewam że na freaktab będą mieli
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#18
Tylko USB Burning Tool po podłączeniu kabla USB nie widzi mi boxa
Odpowiedz
#19
Odpowiedz
#20
Zmień port USB. Nie odpalaj USB Burning Tools tylko podłącz boxa samym kablem USB do kompa, daj wykryć sterowniki. Potem już powinno zadziałać.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości