Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Covenant
#1
Siemanko

Ktoś się orientuje o jakichś problemach z wtyczką ??  Nie działają Nowe filmy, i nie wiem może tylko u mnie - występują jakieś problemy z wyszukiwaniem a mianowicie - po wyborze jak szuka mi źródeł... szuka podwójnie i bardzo często raz znajduje np 10 raz 1 (głównie w polskich źródłach).
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
U mnie śmiga, może sprawdź na exodusie..
Dodałem nowe źródło w inny dziale do wersji 4.1.07

5!
Odpowiedz
#3
Wg mnie był jakiś problem z wtyczką (są bez przerwy jakieś Smile), wczoraj nie mogłem obejrzeć, a raczej dokończyć filmu z "Nowe filmów". Dzisiaj już się udało.
Co do podwójnego szukania, to ja mam to cały czas, czasem już film mi się zaczyna, wybór napisów a tu potrafią mi wyskoczyć drugie wyniki wyszukiwania. Biorę anuluj i do przodu Smile Ja to mam chyba od czasu tego feralnego update'u wtyczki.

@binder dzięki za tip. Trzeba przeprosić exodusa, zawsze jakaś alternatywa.
Odpowiedz
#4
(14-11-2017, 07:42 AM)LukasS napisał(a): Siemanko

Ktoś się orientuje o jakichś problemach z wtyczką ??  Nie działają Nowe filmy, i nie wiem może tylko u mnie - występują jakieś problemy z wyszukiwaniem a mianowicie - po wyborze jak szuka mi źródeł... szuka podwójnie i bardzo często raz znajduje np 10 raz 1 (głównie w polskich źródłach).

U mnie co najmniej od tygodnia są bardzo duże problemy zarówno z Covenant jak i Exodus. Też myślałem że to wina mojego sprzętu albo że dostawca internetu zablokował mi dostęp. Ale jestem prawie pewien że to wina dostawców źródeł dla wtyczek bo
1) Inne wtyczki działają bez problemu
2) Filmy inne niż seriale na Exodus działają bez problemu
3) Czasem Coventant działa a czasem zawiesza Kodi - np. wczoraj oglądałem bez problemu, dzisiaj od godziny nic nie mogę odpalić - na tych samych odcinkach
4) Zauważyłem, że część popularnych źródeł zniknęła z Exodusa w ciągu ostatnich dni - np. TRT. Być może to jest powód bo reszta nie wyrabia z obsługiwaniem żądań?
Odpowiedz
#5
Info:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Panowie czy jest jakis aktualny poradnik z którego moge zainstalowac Exodusa na kodi ( sony TV z andro ) miałem kiedyś musiałem usunąć a teraz nie mogę znaleźć działającego ...
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
A ten co dałem w innym temacie nie działa?
Tylko musisz robić krok po kroku jak napisałem, bo inaczej Ci nie zadziała..

5!
Odpowiedz
#8
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości