Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
player z mozliwoscia logowania
#1
Witam czy istnieje wtyczka player.pl ale z możliwością logowania ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
nawet gdybyś miał logowanie to materiałów tam zawartych byś za wiele nie odtworzył ,musiała by być dopisana opcja dla Inputstream Adaptive
Odpowiedz
#3
Czyli jednym słowem nieda się .

Trudno bo na moim android tv player nie działa
Odpowiedz
#4
Da się to zrobić ale na chwilę obecną nie ma takiej wtyczki z taką funkcją.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
w wersji Player+(pasywna+biblioteki)1.0.38(62).apk mozna sie zalogowac.
mam ta wersje u siebie, ale logowanie jest bardzo upierdliwe, wylogowuje czasem po dniu albo dwoch i trzeba sie zalogowac na laptopie i wpisac kod ponownie.
Odpowiedz
#6
(11-04-2020, 02:09 PM)mjw napisał(a): Da się to zrobić ale na chwilę obecną nie ma takiej wtyczki z taką funkcją.

A czy byłby ktoś w stanie opowiedzieć co mniej więcej trzeba zrobić żeby dało się zalogować w API Playera?

Może być żargonem programistycznym. Znam trochę programowanie (a może nawet więcej niż trochę, bo kończę studia z informatyki), ale żebym mógł myśleć o napisaniu czegokolwiek, muszę choć trochę wiedzieć jak się do tego dostać.

Ze skryptów latających po necie i z kodu źródłowego wtyczki KODI wiem jak wygenerować linki do bezpłatnych materiałów. Wchodzi się pod specjalny URL który jest elementem API TVN Player i tam się pokazuje strona będąca jedynym wielkim JSON-em (dla laików: takie odwzorowanie danych które można łatwo przetwarzać w programie komputerowym) - są tam różne informacje o filmie, no i linki do pobrania. Ale oczywiście dla materiałów darmowych.

I teraz kwestia - jak "powiedzieć" temu API Playera że się jest takim a takim użytkownikiem? Zwykle w świecie API służą do tego API keye, ale jak można byłoby wygenerować API key dla swojego konta?

Chodzi ogólnie o to żeby dobrać się do tych materiałów, które są płatne, ale na które mam opłaconą subskrypcję. Nie żadne piractwo bynajmniej. Czyli np. jak mam wykupiony zwykły VOD, to seriale TVN z przedpremiery albo materiały z Discovery (od niedawna dostępne w podstawowym pakiecie VOD). Jak ktoś ma pakiet Canal+, to VOD z Canal+, jak ktoś ma pakiet HBO, to VOD z HBO...

Te API Playera nie ma nigdzie dokumentacji na necie, szukałem. W ten sposób nawet umiejąc programować, nic się nie da zrobić, bo nie ma się zdolności jasnowidzenia...
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(03-01-2021, 12:38 AM)m1992 napisał(a):
(11-04-2020, 02:09 PM)mjw napisał(a): Da się to zrobić ale na chwilę obecną nie ma takiej wtyczki z taką funkcją.

A czy byłby ktoś w stanie opowiedzieć co mniej więcej trzeba zrobić żeby dało się zalogować w API Playera?

Może być żargonem programistycznym. Znam trochę programowanie (a może nawet więcej niż trochę, bo kończę studia z informatyki), ale żebym mógł myśleć o napisaniu czegokolwiek, muszę choć trochę wiedzieć jak się do tego dostać.

Ze skryptów latających po necie i z kodu źródłowego wtyczki KODI wiem jak wygenerować linki do bezpłatnych materiałów. Wchodzi się pod specjalny URL który jest elementem API TVN Player i tam się pokazuje strona będąca jedynym wielkim JSON-em (dla laików: takie odwzorowanie danych które można łatwo przetwarzać w programie komputerowym) - są tam różne informacje o filmie, no i linki do pobrania. Ale oczywiście dla materiałów darmowych.

I teraz kwestia - jak "powiedzieć" temu API Playera że się jest takim a takim użytkownikiem? Zwykle w świecie API służą do tego API keye, ale jak można byłoby wygenerować API key dla swojego konta?

Chodzi ogólnie o to żeby dobrać się do tych materiałów, które są płatne, ale na które mam opłaconą subskrypcję. Nie żadne piractwo bynajmniej. Czyli np. jak mam wykupiony zwykły VOD, to seriale TVN z przedpremiery albo materiały z Discovery (od niedawna dostępne w podstawowym pakiecie VOD). Jak ktoś ma pakiet Canal+, to VOD z Canal+, jak ktoś ma pakiet HBO, to VOD z HBO...

Te API Playera nie ma nigdzie dokumentacji na necie, szukałem. W ten sposób nawet umiejąc programować, nic się nie da zrobić, bo nie ma się zdolności jasnowidzenia...
Trochę się zmienilo, bo wtyczka player z możliwością logowania już jest od jakiegoś czasu. Niezawodny Mbebe ją ogarnął- czyli panie przyszły informatyku- szukałeś dokumantacji, a nie przyszło Ci na myśl poszukać addonu. Podpowiem: Repozytorium mbebe- znajdziesz, no i nie będe komuś kto chce wtyczki pisać podpowiadać jak zainstalować taką w kodi.
Odpowiedz
#8
Lipna ta wtyczka bo nie ma logowania za pomocą email i hasła...
Odpowiedz
#9
Bo nie ma takiego logowania oprócz na stronie, a żeby wtyczka działała paruje się ją kodem więc co to za różnica? Logujesz się na stronie, wpisujesz kod z wtyczki i tyle.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
I tak lipa z wtyczką , po sparowaniu niby jesteś zalogowany a i tak nie masz dostępu do materiałów , wszystko widzi jako brak dostępu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości