Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play to kodi z androida na windows
#1
Witam
Nieśmiale na początku, jeśli był podobny temat to proszę o wskazanie tematu, nie zabardzo znalazłem.

Chodzi o puszczenie streamu z androida do kodi, które jest zainstalowane na windows 8.1

Ogólnie jestem początkujący, poradziłem sobie z konfigiem, zainstalowałem youtuba, netflixa, hbo go, wszystko fajnie śmiga, do ogarnięcia jeszcze filmbox i nc+, ogarnąłem konfig wideo i audio.
Ogólnie chciałbym puszczać stream z video odpalanych na stronach, jak np wejde w cda na windowsie na drugim komputerze (win 10) to wtyczka w chromie: play to kodi, bez problemu widzi video i po kliknieciu open to kodi, video jest przekazywane do kodi (zainstalowane na win 8.1 na drugim kompie.

Problem natomiast pojawia sie, kiedy analogiczne, puszczam video np na cda na androidzie (przegladarka samsung, chrome, firefoks) i chcę ja przekazac poprzez Kore do kodi (w firefoksie dodatkowo mam play to kodi), po kliknieciu w udostepnij w kodi na kodi cos mignie przez sekunde tak jakby stream chcial sie zaladować i się wyłącza.
Np taki youtube dziala bez problemu.
Zastosowalem sie do poradnika z googla (cormang.com) zeby w uslugach wlaczyc upnp, udostepnianie z innych systemow, zainstalowalem bonjour dla windows i to nic nie dalo.
Chodzi oczywiście o puszczenie streamu z www a nie z pliku na telefonie. Zaznacze raz jeszcze, że z windowsa na windows śmiga wszystko.
Android 8.0 na s9+

Ktoś pomoże?
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości