Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe testowe EPG epg.ovh/pljs.xml
#21
Ogarnąłem. Wszystko działa jak złoto. Dzięki wielkie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
<p>
(16-04-2020, 08:44 PM)Jaca napisał(a): @Mariusz89B

jakiego znacznika używasz że nie wyświetla gatunku ,masz jakieś własne oznaczenie czy to co w kodi [default]?

W ustawienach m-TVGuide masz do wyboru kolory kategorii.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#23
Taka propozycja ogólna.
- dodanie rodzaju programu/fimu (dramat, sensacja)
- dodanie oceny filmu
- na kanałach vod zamiast waszej informacji umieścić jaki film leci (nie chodzi mi w jakich godzinach) np.
VOD 202 Matrix
Odpowiedz
#24
Ja dziś zaobserwowałem, że brakuje opisu wielu kanałów z wczoraj. Mnóstwo kratek pustych na Archive Client.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#25
(18-04-2020, 05:55 PM)Mariusz89B napisał(a): <p>
(16-04-2020, 08:44 PM)Jaca napisał(a): @Mariusz89B

jakiego znacznika używasz że nie wyświetla gatunku ,masz jakieś własne oznaczenie czy to co w kodi [default]?

W ustawienach m-TVGuide masz do wyboru kolory kategorii.


Kurcze ,nie to miałem na myśli , dla czego nie pokazuje gatunków są przecież zawarte w epg.. "No available"
Odpowiedz
#26
(19-04-2020, 11:58 AM)adrt8v napisał(a): Ja dziś zaobserwowałem, że brakuje opisu wielu kanałów z wczoraj. Mnóstwo kratek pustych na Archive Client.
Bo to jest epg testowe, cały czas są robione większe mniejsze modyfikacje. A i aktualizacje są robione o nie typowych porach.

Podziękowali: mateo10
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Odpowiedz
#28
(19-04-2020, 05:18 PM)Jaca napisał(a):
(18-04-2020, 05:55 PM)Mariusz89B napisał(a):
(16-04-2020, 08:44 PM)Jaca napisał(a): @Mariusz89B

jakiego znacznika używasz że nie wyświetla gatunku ,masz jakieś własne oznaczenie czy to co w kodi [default]?

W ustawienach m-TVGuide masz do wyboru kolory kategorii.


Kurcze ,nie to miałem na myśli , dla czego nie pokazuje gatunków są przecież zawarte w epg.. "No available"

m-TVGuide inaczej parsuje kategorie, ale pamietam ze mozna bylo to jakos przelaczyc. Smile

m-TVGuide:
<desc lang="pl">Odcinek: [b]S3 E31[/b] Rok produkcji: [b]2010[/b] Kategoria: [b]Serial kryminalny [/b]Reżyser: [b]Maciej Dejczer[/b] Od lat: [b]12+[/b] 
Barbara Nocul wygrywa w konkursie telewizyjnym wyjazd do ekskluzywnego spa. Okazuje się, że w tym samym ośrodku przebywa gwiazda Ewa Pol, która postanowiła poddać się kuracji odmładzającej. Kobiecie towarzyszą: jej córka Ania oraz szef jej fanklubu - Kazio Michoń. Wkrótce aktorka zostaje znaleziona martwa. Na prośbę aspiranta Nocula do spa przyjeżdża ksiądz Mateusz, by nieoficjalnie pomagać w śledztwie. W sprawie zaczynają pojawiać się nowe tropy. Tymczasem Nocul, korzystając z pobytu w ośrodku, przechodzi kurację odchudzającą oraz liczne zabiegi upiększające. 

Aktorzy: [b]Artur Żmijewski, Beata Poźniak-Daniels, Michał Piela[/b] 
</desc>

Kodiwpigulce:
<category lang="pl">Film</category>
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#29
No faktycznie ,ale to nie o parsowanie raczej chodzi a o brak odpowiednio oznaczonych odnośników czytających (zbieracze) ,plikach .xml "SKIN"

nie szukałem za dużo bo masz porobione odnośniki do get label,i barak czasu sprawdzać gdzie każdy z nich prowadzi ,ale raczej nie do


$INFO[ListItem.Rating]
$INFO[ListItem.Genre]
$INFO[ListItem.Cast]
$INFO[ListItem.Director]

wtedy by pokazało wszystko i nie trzeba by było pakować wszystkiego do opisu ,ale to kodi , dla reszty playerów wyjscie takie że np. w aplikacjach wszystko jest w opisie bo nie czytają znaczników ... 


... szczegół ...
Odpowiedz
#30
(20-04-2020, 05:58 PM)Jaca napisał(a): No faktycznie ,ale to nie o parsowanie raczej chodzi a o brak odpowiednio oznaczonych odnośników czytających (zbieracze) ,plikach .xml "SKIN"

nie szukałem za dużo bo masz porobione odnośniki do get label,i barak czasu sprawdzać gdzie każdy z nich prowadzi ,ale raczej nie do


$INFO[ListItem.Rating]
$INFO[ListItem.Genre]
$INFO[ListItem.Cast]
$INFO[ListItem.Director]

wtedy by pokazało wszystko i nie trzeba by było pakować wszystkiego do opisu ,ale to kodi , dla reszty playerów wyjscie takie że np. w aplikacjach wszystko jest w opisie bo nie czytają znaczników ... 


... szczegół ...

Bedzie w nastepnej wersji beta, dodalem wsparcie gatunkow dla waszego EPG.


[Obrazek: O8jqKMp.png]

[Obrazek: V61pLp9.png]

Podziękowali: Jaca, sky02, mateo10
mods-kodi.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości