Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X88 King
#1
wgrany coreelec 9.2.2
Nie widzi oryginalnego pilota. Zamiast tego widzi dwa inne na USB. 1. MX3 Pro 2. T1 2.4G. 
W obu przypadkach klawisze głośności i klawisz uśpienia nie działają. Połączyłem się przez ssh, aby zaprogramować klucze, 
ale konsola nie chce czytać kodów . Ktoś ma może jakiś pomysł ? 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Cześć, co to znaczy, że nie chce czytać kodów? Wykonałeś całość zadania stąd: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
ok robiłem gdzieś jakiś błąd ale w końcu za którymś razem udało mi się wgrać i uruchomić x88king _keymap oryginalnego pilota ale sukces połowiczny bo klawisze od głośności nie działają a są cody z czytane i zapisane poprawnie więc nie wiem gdzie tkwi problem .

Mam jeszcze jedno pytanie ale troszkę inne i żeby nie zakładać nowego wątku to czy jest jakiś sposób żeby na coreelec nagrywać pulpit a mianowicie żeby przechwytywać obraz w celu np zrobienia tutoriala instruktażowego ?
Odpowiedz
#4
Mógłbyś uruchomic wtyczke VNC i mieć zdalny podgląd ale raczej jakosc marna. Aby jakosc była lepsza zostaje tylko przechwycić obraz z wyjscia hdmi dodatkowym sprzętem.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
aj szkoda bo łudziłem się że to ja nic nie mogę znaleźć a nie że nie ma możliwości np jak na androidzie za pomocą apki tak może na coreelec za pomocą wtyczki :? no trudno trzeba żyć z tym jakoś heheh . Dzięki za odpowiedź i pozostaje tylko nie rozwiązane pierwsze pytanie
Odpowiedz
#6
wracam do tematu bo znalazłem plik remote.conf do x88 king i nawet się ucieszyłem bo klawisze volume zaczęły działać i wydawało się że problem rozwiązany , otóż po wejściu w jakiekolwiek submenu i wyjściu klawisze znów nie działają . Czasami zdarza się że jak nawet nigdzie nie wejdę i mnie powiedzmy minuta też przestaje działać regulacja głośności . Po ponownym uruchomieniu efekt ten sam . Da się bez tego żyć ale jednak po coś te klawisze są i wolałbym żeby jednak działały . Jak ktoś by znalazł na to sposób byłbym bardzo wdzięczny Smile
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości