Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem nc go.
#31
Kodi 18,7 Windows 10 i LibreELEC wersja wtyczki plugin.video.ncplusgo-1.2.9, wszystko wydaje się być jak najbardziej OK.
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
(23-07-2020, 04:55 PM)RaWil napisał(a): U mnie tez przestało logować.

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

Poradziłeś sobie jakoś z tym? U mnie jest to samo od 2 miesięcy. Korzystam z Kodi na TV Philips. Włączenie trybu eksperckiego nic nie daje.
Odpowiedz
#33
Witam
Używam wtyczki NC+go na MiBox. Ostatnimi czasy strasznie zaczęło mi ciąć. Co chwilę buforuje. czyszczenie plików cache pomaga na kilka minut i problem powraca. Można coś z tym zrobić? Jakieś konfiguracje?
Odpowiedz
#34
(09-09-2020, 04:35 PM)pasikonik napisał(a): MiBox
Można coś z tym zrobić? 

Spróbować ręcznie zmienić rozmiar bufora na większy, ale na tak archaicznym sprzęcie, nie oczekuj cudów [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#35
Hej, podepne sie pod temat: zauwazylem, ze np na Canal+ co jakiś czas występują takie mikro zwieszki - tak jakby na dosłownie chwile zacinał się dźwięk, co na dluzsza mete bywa niestety uciążliwe jak sie cos oglada. Ktoś również to zaobserwował może z kolegów?
Odpowiedz
#36
Problem z wtyczka nc+ go kodi 18.9 na mi box s. Od wczoraj przestały działać kanały tv i filmy w katalogach odpala pokazuje że ładuje do 100% i dalej cisza? Jakaś aktualizacja jest potrzebna?( dodam że przy włączeniu kodi wkroczył jakiś komuniakt ale coś kliknąłem i wyszło)Pls o pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Po co piszesz w kilku miejscach ? raz wystarczy  Wink , moim zdaniem wszystko OK działa sama wtyczka jak i lista w PVR IPTV Simple Client, Sprawdzałem na KODI 18.9 Windows 18.8 LibreELEC wersja wtyczki 1.2.9

[Obrazek: B0PRjwLl.jpg]
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości