Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skin Amber na kodi 18.6 Leia skróty na ekranie głównym
#1
Panowie mam pytanie, do tej pory miałem pc z libreelec z kodi 17.6 i skórę Amber, teraz zainstalowałem coreelec z kodi 18.4 na beelink GT1 Ultimate i jak daję skórkę to nie mam skrótów na ekranie głównym jak dam np. na dodatki.
Muszę wejść w dodatki wybrać programy lub wtyczki wideo i dopiero widzę swoje dodatki.
To się gdzieś ustawia, bo na kodi 17.6 Librelec wystarczyło zmienić skórkę i działało( po najechaniu na pozycję wyświetlało wszystkie dodatki).

Dziękuję za pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ustawienia -> ustawienia skóry -> kompozycja ekranu startowego -> set favourite addons for shelf -> wybierz jakie chcesz dodatki żeby pojawiały się na głównym ekranie jak najedziesz na dodatki

następnie wejdź w customize home menu and shelves -> dodatki -> shelf > favourite addons

[Obrazek: LOS9EMN.jpg]


wsio

Podziękowali: fornalo
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Dziękuję bardzo, jesteś wielki Smile Teraz dopiero mam zabawę.
Odpowiedz
#4
Pozwolę sobie podpiąć się pod temat. Kupiłem nowego boxa i postawiłem od nowa coreelec Od zawsze używam skóry Amber. Ale na nowym sprzęcie jest coś nie halo. Główne menu wygląda tak jak na zdjęciu. Pamiętam, że wcześniej oprócz tego dolnego pasku w każdej pozycji nad kategorią wyświetlała się masa informacji: ostatnio dodane, podczas odtwarzania itd. Teraz są tylko ciemne tła. Jak to naprawić?
[Obrazek: QJHnIpSl.jpg]
Dobra, ogarnąłem temat. Jeszcze tylko jedna kwestia. Jak zrobić żeby po kliknięciu na menu "flimy" mieć listing wszystkich filmów a nie podział na kategorie ostatnio dodane, gatunek itd.?
Odpowiedz
#5
Pewnie jak wyżej pisałem, też w ustawieniach "półki" wybrać odpowiednie źródło.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Gentiollo jak sobie z tym poradziłeś ??[Obrazek: BOspOIsl.jpg]
W 18.3 mam tak ale już w 18.9 kodi nie mogę tak samo zrobić aby było u góry
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Sprawdzałeś w customize home menu and shelves ?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości