Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka 5.1 koncerty i wysoką jakość
#1
Cześć,

Ostatnio podczas siedzenia w domu zacząłem się zastanawiać czy w KODI jest jakaś wtyczka do odtwarzania koncertów albo muzyki w 5.1? Jakieś źródła online? Chętnie bym od czasu do czasu czegoś posłuchał ale niestety aktualnie składałem kino domowe i nie dobrałem do niego żadnego Blue Ray żeby kupować plyty, jednak poza tym zauważyłem że raczej formy cyfrowe są dla mnie.

Ktoś coś wie? Ta wtyczka frenchdj jest nadal aktualna? Ktoś ma tam dostęp i moze polecić?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jest dużo materiałów w 5.1 na youtube, ja głównie do 5.1 z youtuba korzystam, mam creative x-fi jako spdif pass-through 24bit 96khz wyjscie na ampli ustawione, oczywiscie w karcie audio wszelkie wspomagacze i mixowania powylaczane (karta ma wbudowany certyfikowany dekoder DD 5.1 i mozna wlaczyc to wtedy nawet zwykle stereo miksuje do 5.1 - ja z tego nie korzystam, ale tez nie o tym temat) i w kodi oczywiscie odpowiednio dostosowane ustawienia audio. Jest naprawdę różnica.

Edit
Z materialami zapisanymi w 6 kanalach dziala tez wtyczka tubecast, czyli jak znajdziemy cos w 5.1 na telefonie (moj na andku 8) i puscimy na tubecast do kodi to tez leci w 5.1
Tylko głupi nie wie, że jest głupi, a mądry to wie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości