Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi zawiesza się po wejściu do biblioteki
#1
Witam, od kilku dniu korzystam z Amazon fire stick 2gen i zdecydowałem się zainstalować na nim kodi 18.6 ze względu na wygodną obsługę nc+go oraz cyfrowy Polsat go. Oba dodatki działają jak należy jednak problem z kodi pojawia się gdy po włączeniu nacisnę przycisk "w dół" (przejście do biblioteki)  apka się zawiesza nie da się zupełnie nic zrobić. Czy jest możliwość wyłączenia przejścia do biblioteki przyciskiem "w dół" z głównego ekranu? Dodam że automatyczna aktualizacja biblioteki jest wyłączona, nie za bardzo wiem jak mogę sobie z tym poradzić, może macie jakieś pomysły?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
A masz dodane do biblioteki jakieś materiały?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Zupełnie nic. Jedynie co zrobiłem to zainstalowałem te wtyczki i zmieniłem skina na eminence
Odpowiedz
#4
Temat mi pasuje. Kodi mi się nie wiesza, ale gdy wchodzę na dysk zewnętrzny podłączony pod router przez kodi - video pliki wczytywanie filmów i zdjęć trwa dosyć sporo. Czy to wina mojego boxa? Czy lepszy box z nowszym procesorem lepiej sobie radzi z wczytywaniem? Dysk zewnętrzny to WD podłączony pod USB 3.0.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#5
(16-11-2020, 11:49 AM)adrt8v napisał(a): Czy lepszy box z nowszym procesorem lepiej sobie radzi z wczytywaniem? 

Z definicji oczywiście tak, plus większa/szybsza pamieć RAM itd...że też ty jeszcze nie nabyłeś X96 Max Plus 4/64, to takie grosze, o nadchodzącym Black Friday nie wspomnę, czekaj dłużej aż w przyszłym roku na każdy tego typu sprzęt zakupiony w Chinach będzie obowiązkowe cło, niepojęte [Obrazek: a060.gif]

adrt8v napisał(a):dysk zewnętrzny podłączony pod router przez kodi
Dysk zewnętrzny to WD podłączony pod USB 3.0

A router połączony z BOX-em kabel, czy WIFI?
Odpowiedz
#6
Kabel. No nie nabyłem, bo wszystko działa generalnie i sobie powiedziałem wcześniej, że na pewno kupię x96 jak mi ten padnie, ale coś nie chce :p
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości