Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VPN jak skonfigurować KODI
#31
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
O, jak jest okres próbny to zaraz sprawdzę czy to zadziała.
Daj mi chwilkę.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#33
No ja przed chwilą problem rozwiązałem updete zrobiłem i od strzała wszystko dziala By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#34
Odpowiedz
#35
@czynmydobro4fun więc tak, zainstalowałem OPENVPN z naszego repo, wrzuciłem do folderu VPN pliki z surfshark, przeleciałem wizard, podałem dane do logowania stąd: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
i wszystko śmiga bez problemu.
Takie pliki z PL VPN mam w folderze z konfiguracją: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Nie potrzeba tworzyć pliku z certyfikatem, w username i password we wtyczce nie wpisujemy e-maila i hasła tylko te dane z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

EDIT:
Przejrzałem twoje @czynmydobro4fun  screenshoty i wpisujesz prawdopodobnie login (e-mail) i hasło te samo co do logowania na stronie, a musisz wpisać te z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: czynmydobro4fun
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#36
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
(01-05-2019, 01:09 PM)Jaca napisał(a): te same pliki bez danych logowania etc libreelec od strzała wszystko działa te same pliki te same ustawienia na windows woła o hasło "ktorego nie ma" i nie działa

Tu właśnie może być problem z linuksowym końcem linii w plikach z LibreElec. Taki plik po otwarciu w windowsowym notatniku ma wszystko w jednym wierszu i może być nieczytelny dla OpenVPN pod Windows.
Dla OpenVPN pod Windows plik konfiguracyjny nazwa.ovpn standardowo edytujemy notatnikiem.

Podziękowali: Jaca
Odpowiedz
#38
nie ma problemu wersja OpenVPN była jakaś walnięta na windows i libre/linux zrobiłem identyczne klucze tylko zapomniałem ze na libre pobrałem wersje z githuba jakis czas temu a na windows miałem jakąś inną lub sam coś zrobiłem nie pamiętam po przeinstalowaniu te same pliki smigają identycznie
Odpowiedz
#39
Podejrzałem teraz swoje działające pliki konfiguracyjne dla OpenVPN pod Windows i jeden ma:
Znak końca linii: Unix (LF)
a w pozostałych mam:
Znak końca linii: Windows CR+LF

Czyli w OpenVPN pod Windows znak końca linii nie powinien stwarzać problemów.
Kiedyś przygotowywałem plik konfiguracyjny dla OpenVPN na router i tam musiałem zmieniać...
Odpowiedz
#40
Skonfigurowane. Jednak mimo iż openVPN pokazuje zmianę adresu np na holenderskie to po wejściu w ustawienia systemu kodi adres IP widnieje standardowy. Czy to znaczy że coś nie tak? Mam płatny VPN.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości