Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem KODI USB Zgemma H9 twin
#1
Witam.
Kilka dni temu kupiłem tuner działający na openATV 6.4 Zgemma H9 Twin. Zacząłem ustawiać zainstalowane Kodi 18.6. Zdziwiłem się, że po skonfigurowaniu wszystkiego za którymś włączeniem pojawiła sie "czysta" wersja programu - po angielsku i bez żadnych wtyczek. Po kilku próbach zorientowałem się, że winowajcą jest podłączony w międzyczasie pendrive. Po odpięciu pendrive i ponownym uruchomieniu Kodi wszystko wraca do normy. Na pendrive pojawił się ukryty folder .kodi z ustawieniami itd. Pendrive'a potrzebuję aby używać nagrywania i timeshifta w dekoderze. Ustawienie Kodi na pendrive będzie kłopotliwe - problem z podłączeniem kolejnego nośnika z multimediami. Wolałbym w pełni funkcjonalne Kodi w pamięci urządzenia.
Może ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(09-05-2020, 08:30 PM)yahu2 napisał(a): Witam.
Kilka dni temu kupiłem tuner działający na openATV 6.4 Zgemma H9 Twin. Zacząłem ustawiać zainstalowane Kodi 18.6. Zdziwiłem się, że po skonfigurowaniu wszystkiego za którymś włączeniem pojawiła sie "czysta" wersja programu - po angielsku i bez żadnych wtyczek. Po kilku próbach zorientowałem się, że winowajcą jest podłączony w międzyczasie pendrive. Po odpięciu pendrive i ponownym uruchomieniu Kodi wszystko wraca do normy. Na pendrive pojawił się ukryty folder .kodi z ustawieniami itd. Pendrive'a potrzebuję aby używać nagrywania i timeshifta w dekoderze. Ustawienie Kodi na pendrive będzie kłopotliwe - problem z podłączeniem kolejnego nośnika z multimediami. Wolałbym w pełni funkcjonalne Kodi w pamięci urządzenia.
Może ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem?

Cześć!
Poradziłeś sobie z Kodi mam 18.8 i ten sam problem?
Odpowiedz
#3
(20-09-2020, 08:26 AM)mirus_1969 napisał(a):
(09-05-2020, 08:30 PM)yahu2 napisał(a): Witam.
Kilka dni temu kupiłem tuner działający na openATV 6.4 Zgemma H9 Twin. Zacząłem ustawiać zainstalowane Kodi 18.6. Zdziwiłem się, że po skonfigurowaniu wszystkiego za którymś włączeniem pojawiła sie "czysta" wersja programu - po angielsku i bez żadnych wtyczek. Po kilku próbach zorientowałem się, że winowajcą jest podłączony w międzyczasie pendrive. Po odpięciu pendrive i ponownym uruchomieniu Kodi wszystko wraca do normy. Na pendrive pojawił się ukryty folder .kodi z ustawieniami itd. Pendrive'a potrzebuję aby używać nagrywania i timeshifta w dekoderze. Ustawienie Kodi na pendrive będzie kłopotliwe - problem z podłączeniem kolejnego nośnika z multimediami. Wolałbym w pełni funkcjonalne Kodi w pamięci urządzenia.
Może ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem?

Cześć!
Poradziłeś sobie z Kodi mam 18.8 i ten sam problem?
Mam to samo czy jest spób na to żeby kodi startowało razem z pendrivem ??za kaazdym razem jak podlacze pendriva to kodi nie ma wtyczek i jest czyste
Odpowiedz
#4
Sprawdzał ktoś na hyperionie? U mnie nawet tam wywalilo wszystkie dodatki. Nie pomaga wyjęcie dysku ani Pendriva. Wgranie nowego softu też nic nie daje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości