Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG
Zrobione. Zmniejszyłem także ilość gatunków <category lang="pl"> do jednego.
<channel id="DAZN 1">
    <display-name lang="pl">DAZN 1</display-name>
    <display-name lang="pl">DAZN</display-name>
    <display-name lang="pl">PPV_DAZN</display-name>
    <display-name lang="pl">DAZN 1 HD</display-name>
    <icon src="http://epg.ovh/logo/DAZN+1.png" />
    <url>http://www.epg.ovh</url>
  </channel>

 <programme start="20230116051000 +0100" stop="20230116060000 +0100" channel="TVP 1">
    <title lang="pl">Przysięga</title>
    <desc lang="pl">Po śmierci matki Reyhan (Özge Yagiz) jest zdana na siebie. Dziewczynę odwiedza przybrany wuj, bogaty Hikmet (Berkant Müftüler), i namawia do ślubu ze swoim synem Emirem (Gokberk Demirci).</desc>
    <credits>
      <director>Serkan Mut</director>
      <director>Ayhan Özen</director>
      <actor>Reyhan - Özge Yagiz</actor>
      <actor>Emir Tarhun, syn Hikmeta i Cavidan - Gökberk Demirci</actor>
      <actor>Jandarma - Aksel Yakup Bektas</actor>
      <actor>Cavidan Hikmet - Gül Arcan</actor>
      <actor>Hikmet Tarhun - Berkant Müftüler</actor>
      <actor>Kemal - Can Verel</actor>
      <actor>Masal - Cansin Mina Gür</actor>
      <actor>Zafer - Ali Dereli</actor>
      <actor>Özge Yagiz</actor>
      <actor>Gökberk Demirci</actor>
      <actor>Aksel Yakup Bektas</actor>
      <actor>Gül Arcan</actor>
      <actor>Berkant Müftüler</actor>
      <actor>Can Verel</actor>
      <actor>Cansin Mina Gür</actor>
      <actor>Yagmur Akdag</actor>
      <actor>Ali Dereli</actor>
      <actor>Tugçe Ersoy</actor>
    </credits>
    <date>2019</date>
    <category lang="pl">Telenowela</category>
    <icon src="https://ptv-prod.wpcdn.pl/media/akpa3967477.jpg" />
    <country lang="pl">Turcja</country>
    <episode-num system="onscreen">E786</episode-num>
    <rating>
      <value>12+</value>
    </rating>
  </programme>
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



@sky02 Dzięki wielkie
Odpowiedz
(17-01-2023, 10:39 PM)sky02 napisał(a): Zmniejszyłem także ilość gatunków <category lang="pl"> do jednego.

Jeśli to nie problem to czy można przywrócić wszystkie gatunki? Dzięki nim można było dzielić programy według typu (Serial, Film, Program sportowy, Magazyn, itd.) a teraz jest to właściwie niemożliwe.
Odpowiedz
@xxxx  Witaj. Było dużo krytyki, że gatunki z dupy i niepotrzebnie rozbudowane. Ty jesteś pierwszy który docenił zamysł. Ale mamy demokrację nie wszystko nam musi się podobać. Więc zostaje jak jest + taki, że epg zmniejszyło się o 3%. Nie pytaj jak to wyliczyłem Wink
No chyba, że zbierzesz duże grono użytkowników, którzy poprą Twój postulat. To powrócimy do szczegółowych gatunków. 
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Witam  chciałbym wrócić  do tematu kanałów  V Sport  u  plusx  lista  m3u , a dokładnie  dodał oryginalne  nazwy  ale  również  dodał  pozostałe  kanały  z  grupy  V sport  więc  ślę  zapytanie  czy  jest  możliwość  dodać epg  dla  pozostałych .  Oraz poproszę korekta  V sport Vinter  przesunąc 1h  do  przodu   a  V Sport Ultra   ma to samo epg  co    V Sport Vinter  ......   V Sport Vinter  w  EPG   pierwsza  transmisja  11.00    a  na  kanale  plansza  że pierwsza transmisja  12.00    

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Logo
V Sport Vinter - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
V Sport Golf  -  tvg-logo="https://i.ibb.co/JpxJKX6/50077-3.png
V Sport Motor  -  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
V Sport 1 - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
V Sport Extra -  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
V Sport Premium  - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
V Sport Football  -  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
V Sport Ultra  -  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

na PW  dałem  aktualną liste plusx aby dopasowac nazwy

Podziękowali: se7en, Internauta87
Odpowiedz
Pytanie :
Czy do EPG jest możliwość dodania na końcu opisu informacji kiedy będzie kolejna emisja tej pozycji ?

tak mniej więcej

wtorek, 31 stycznia
8:55 CANAL+ Film

czwartek, 2 lutego
19:05 CANAL+ Premium

czwartek, 2 lutego
20:05 CANAL+ 1
Odpowiedz
REKLAMA:



@Max1000  zajmę się tym jak znajdę chwilę czasu. Teraz zmienię godz -0000 UTC. To dziwne bo Szwecja ma tą samą strefę czasową. Sprawdź jutro na pl.xml.
@se7en W kodi masz przycisk "Znajdź podobne" i Ci wyszuka. Tylko pamiętaj, że na epg pl lub plar. Na pltv nie znajdzie, bo tytuł jest spięty razem w jednej linij z podtytułem np. tytuł odcinka.
[Obrazek: 6WIjm6Sl.jpg]

Podziękowali: se7en
Odpowiedz
(31-01-2023, 06:20 PM)sky02 napisał(a): @Max1000  zajmę się tym jak znajdę chwilę czasu. Teraz zmienię godz -0000 UTC. To dziwne bo Szwecja ma tą samą strefę czasową. Sprawdź jutro na pl.xml.



Zmian czasu działa  poprawnie  nawet na plar.xml .Dzięki  za  korektę  ,, oraz  za   dodanie  pozostałych  w miarę wolnego czasu
Odpowiedz
@sky02 Dzięki za V Sport-y i przepraszam że jestem tak upierdliwy ale znów cię będę męczył o nowe kanały
jest serwis Canal+ online tam występują sporadycznie transmisje sportowe na kanałach Canal+ Live 1, Canal+ Live 2 , Canal+ Live 3 , Canal+ Live 4 . By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tu znalazłem EPG dla tych kanałów
jak zaznaczyłem to sporadyczne transmisje coś na wzór Canal+ Now (ale to nie to samo epg) nie będę przedłużał jeśli jest możliwość to dodać no i logo Dzięki

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Oraz może by z tej strony i Canal+ Now pobrać bo dzis epg plar info ze cały dzień przerwa a tu że transmije

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
@Max1000  u mnie wyświetla tylko  Canal+ Live i na ten czas mało realne, by wyciągnąć stąd opis zwłaszcza, że nawala same By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i tu brak tych kanałów. Dodaj jeszcze raz logo bo brak 2, 3. Zorbie po prostu standardowy opis.
Pozdrawiam Smile
Patrz na te linie w ini oznacza, że jest zaszyfrowana a $ że płatna : * $$encrypted [04/02/2023]$ A i tak nie powiedziane jest że zadziała, jak strona wyświetla kiedy chce.
My tu pracujemy charytatywnie i ciężko byśmy jeszcze dopłacali. I tak sporym obciążeniem jest utrzymywanie serwera.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości