Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG
#31
Niech oddadzą stare i będzie dobrze. Zmiany wprowadzane w nocy, bez konsultacji są złe i przypominają mi coś.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
No. Żeby nie było że nie podziękowałem. Dziękuję !
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#33
Witam
Już się cieszyłem że będzie epg z prawdziwego zdarzenia to jest rok, aktorzy itd. a nie jakieś okrojone, bo kilku używa tandetnych programów i wszyscy inni muszą cierpieć.
Ale trzymam kciuki może coś się da wdrożyć .
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#34
(22-10-2020, 07:45 AM)Abductor napisał(a): Witam
Już się cieszyłem że będzie epg z prawdziwego zdarzenia  to jest rok, aktorzy itd. a nie jakieś okrojone, bo kilku używa tandetnych programów i wszyscy inni muszą cierpieć.
Ale trzymam kciuki może coś się da wdrożyć .
Pozdrawiam.
Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś stworzył własne EPG dla tych którzy nie używają "Tandetnych programów" i nie będziesz więcej cierpiał Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
#35
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#36
Panowiwie: @Abductor , @Tomek , @Łonogrzmot , @mjw . Proszę tu testowe epg. Zachowana funkcjonalność starego. Piszcie co zmienić.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
jest lepiej... ale wolę stare... ono naprawdę jest idealne...

Tak się zastanawiam... po co te zmiany? Bo na jednym programie który nie zczytuje znaczników nie działa...? Jest multum EPG, są polskie jak te od majkit: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ale tylko to jedne jest idealne... Lepsze jest wrogiem dobrego
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#38
Abstrahując od zdublowanego wieku, Ja jestem świadomym rozumnym widzem, nie trzeba mi "podpowiadać" szczegółów [Obrazek: k045.gif]

Oczywiście, błyskawicznie wracam do poprzedniej wersji...@sky02 szacun, podziękowania za zaangażowanie [Obrazek: e030.gif]


[Obrazek: 0bKUT3hl.jpg]
Odpowiedz
#39
Nie - no ogólnie w porównaniu z tym co było jest o niebo lepiej. Zrezygnowałbym z akapitu mimo wszystko... to wycięcie nie ma sensu i psuje mi wygląd. Gdyby nie to, mógłbym to zaakceptować nawet....
A to 18 i 18+ jest istotne. Dzięki temu wiesz że możesz oglądać nie tylko gdy masz 18.

Dzięki! jeśli zdecydujesz się zostawić tę wersję, nie będę stękał.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#40
Teraz naprawdę nie wiem z tym wiekiem. Zmieniać to, czy  bekę toczycie Smile  To wycięcie jest to Tab. Taka prawidłowość, wyróżnik w pisaniu pism w Pl.  A tak naprawdę zastosowałem go bo archiwum zlewa mi wszystko w jeden ciąg i na razie nie doszedłem dla czego  nie widzi 'n/' Tongue  Jest  jeszcze 2 opcja. Zostawić  stary jako podstawowy, jak było i na nim niech dalej tworzy się archiwum. A nowe epg dodać jako alternatywę np: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Będę miał więcej możliwości w manipulacji danymi dublującymi się. A i Tab będzie zbędny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości