Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG
#61
Witam wszystkich,

Chwiałbym aby EPG z OVH działało mi z taką listą jak w załączeniu . Czy jest to możliwe do wykonania ?
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Lista w załączniku .


pozdrawiam,


Załączone pliki
lista_kanałow.txt
Rodzaj pliku: .txt
Ilośc pobrań: 72
Rozmiar: 77.96 KB
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#63
@sky02  nowy kanał BBC World News Europe HD lista teleelevidenie 

Dziękujemy [Obrazek: g050.gif]
Odpowiedz
#64
Standardowe 10 dniowe EPG z 5 dniowym archiwum . mam zapytanie newplusx na dzis ma około 34 kanały 6 dni archiwum czy są możliwości zwiększyć te archiwum do tych 6 dni , lub dodać archiwum a odjąć z dni poprzedzających ?
Odpowiedz
#65
@Max1000  witaj. Możliwość jest zawsze, ale czy ma to sens? Przypomnę , że nie tworzymy epg tylko dla PlusX. TeleeleVidenie ma 3 dni, to może żeby było sprawiedliwie zrobimy 4 Wink A tak poważnie ustaw Sobie 6 dni archiwizacji i będziesz posiadał -6 dzień.
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#66
(03-12-2020, 10:00 PM)sky02 napisał(a): @Max1000  witaj. Możliwość jest zawsze, ale czy ma to sens? Przypomnę , że nie tworzymy epg tylko dla PlusX. TeleeleVidenie ma 3 dni, to może żeby było sprawiedliwie zrobimy 4 Wink A tak poważnie ustaw Sobie 6 dni archiwizacji i będziesz posiadał -6 dzień.
Pozdrawiam Smile
Dziękuje  za pomoc i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
@sky02 SimpleTV portable na komputer EPG By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. może to tylko taki przypadek ale od dnia jak dodałeś 6 dzień archiwum mam problem z pobraniem EPG lub nie działa to EPG poniżej foto jak po próbie aktualizacji EPG ukazuje się komunikat




By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#68
Odpowiedz
#69
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

a to nie jest 6 dzien ?a dodatkowo nie miałem poprzednie tygodnie żadnego kłopotu z tym EPG nic nie zmieniałem i tu naraz
Odpowiedz
#70
Już poprawione. Przeładuj epg.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: Max1000, 1 gości