Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG
#91
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
(24-10-2021, 12:18 PM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
bo nikt jeszcze nie zmienił nazwy z TNT i jest pod By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. z czasem będzie oki już dodaję  Smile
Proszę : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Teraz jest dzięki.
Odpowiedz
#93
Masz dokładną datę i godz zmiany lolga: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.                2021-10-24 13:13  50K 

klikając na  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. możesz se zmienić kolejność w zależności od daty modyfikacji.
Odpowiedz
#94
kanał MTV00s brak tego kanału w EPG ciągle jest pod nazwą VH1 i wtedy EPG działa

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#95
(28-10-2021, 02:18 PM)Max1000 napisał(a): kanał  MTV00s  brak  tego  kanału  w  EPG  ciągle jest  pod  nazwą VH1

[Obrazek: a045.gif] [Obrazek: a045.gif]

[Obrazek: A202SS4.jpg]
Odpowiedz
#96
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
Wpisz prawidłowo nazwę kanał MTV 00s  


ja  mam  TiviMate  i  EPG By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  i listę z nazwą  MTV 00s  tą nazwę mam  cały  czas  i  chciałem  ręcznie  przydzielić  EPG  od epg.ovh do  tego  kanału  bo  mam  kilka  EPG i  podczas  wyszukiwania w epg nie znalazłem  MTV 00s lub   MTV00s  i dlatego napisałem  i właśnie brak <channel id="MTV 00s"> sam jak wyżej pokazałeś jest <channel id="VH1"> .Dzieki<display-name jest przydzielane EPG ale chyba czas zmienic <channel id na <channel id="MTV 00s">


[Obrazek: 202.jpg]
Odpowiedz
#98
Zmienię jak dostawcy pozmieniają. Na razie większość trzyma się starej nazwy. A ja nie będę dublował tego samego. Masz epg masz ikonę. Czego więcej potrzeba?  Tongue

Ps. Ok zmieniłem id na MTV 00S . Wywaliłem tą nazwę MTV00s  Pamiętaj każdy znak ma znaczenie. Teraz pewnie zniknie archiwum dla tego kanału. Ale przyznam Ci racje niech dostawcy nadążają za zmianami. main.ovaluck.eu także nie zmienił. Pozdrawiam Smile

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#99
Chciałem w TiviMate do jednej listy przydzielić logo z EPG czyli TiviMate funkcja Preferuj logo z przewodnika TV
i tak z robiłem i widzę że Warner TV (TNT) logo posiada stare od TNT tu już jest By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. w EPG nie . A z innej beczki Dziękuję za świetną pracę , właśnie testuję By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i pozytyw się należy
Odpowiedz
Cześć Wam, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak wgrać EPG z archiwum do aplikacji siptv. Wklejam ten link w miejsce EPG na stronie www siptv.app i niestety nie działa archiwum...może coś robię źle ale nie wiem co. Korzystam z teleelevidenie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości