Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagrywanie/Pobieranie z archiwum IPTV z m-TVGuide Beta
#21
(30-05-2020, 03:59 PM)przemeq napisał(a):
(28-05-2020, 08:35 AM)Mariusz89B napisał(a): Naprawione w wersji v9.0.057.

Zaktualizowałem wtyczkę i sprawdziłem.
Niestety w kwestii ucinania nagrań nic się nie zmieniło - nadal nagrania są ucinane po 1 godzinie.
Czy jest szansa że to zostanie naprawione?

Zmienilem czas pobierania na czas trwania programu ale jedynie dla ustawienia domyslnego, moze to samo trzeba zrobic UTC/LUTC. Uzywasz UTC/LUTC czy domyslne ustawienie?
mods-kodi.pl
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
(31-05-2020, 09:04 AM)Mariusz89B napisał(a):
(30-05-2020, 03:59 PM)przemeq napisał(a):
(28-05-2020, 08:35 AM)Mariusz89B napisał(a): Naprawione w wersji v9.0.057.

Zaktualizowałem wtyczkę i sprawdziłem.
Niestety w kwestii ucinania nagrań nic się nie zmieniło - nadal nagrania są ucinane po 1 godzinie.
Czy jest szansa że to zostanie naprawione?

Zmienilem czas pobierania na czas trwania programu ale jedynie dla ustawienia domyslnego, moze to samo trzeba zrobic UTC/LUTC. Uzywasz UTC/LUTC czy domyslne ustawienie?

Używam UTC/LUTC tak jak jest to zalecane.  Wysłałem wiadomość na priv.
Odpowiedz
#23
Sprawdz jak dziala w v9.0.062.

Sprawdzilem jedynie na Win 10 i pobiera normalnie ponad godzine.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#24
Używam najnowszej wersji wtyczki. Odroid n2 coreelec i teleele nagrywa mi dokładnie 1 godzinę jak koledze wyżej. Jest na to jakiś sposób czy wina dostawcy iptv.
Odpowiedz
#25
Wejdź w ustawienia/ telewizja/ nagrywanie / czas trwania natychmiastowego nagrywania 
ustaw sobie ile potrzebujesz. restart Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#26
Miałem ustawione 120minut. Także to też nie działa.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Cześć ,
Ja mam inny problem , nie mam w zakładki w ustawieniach nagrywanie , gdy klikam nagraj wyświetla się komunikat :
Nie można nagrać ponieważ w ustawieniach nie jest wskazana aplikacja do nagrywania" Pomoże ktoś ?Big Grin
Z góry dzięki
Problem został rozwiązany
Odpowiedz
#28
Musisz pobrać ffmpeg i wskazać gdzie go pobrałeś. Wskazać czasami trzeba 2 razy bo nie załapie.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#29
Czy istnieje możliwość ustawienia żeby dany program z epg nagrać z archiwum 10 minut wcześniej lub/i zakończyć 10 min później. Aktualnie programy pobierane są z archiwum wedle epg więc nie można ustawić pobierania nagrania ręcznie. Jak są opóźnienia w ramówce obcina albo początek albo koniec programu/filmu. Ewentualnie czy można dodać taką funkcjonalność ?,
Odpowiedz
#30
Po ostatniej aktualizacji na liście kanałów mam tylko 11 pozycji ? Bez możliwości nagrywania. U was jak jest ? Wersja 9.0.098
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości