Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagrywanie/Pobieranie z archiwum IPTV z m-TVGuide Beta
#41
Masz zielone kropki przy archiwalnych programach?
Teleelevidenie?
Aktualna wersja mTvGuide?
Wyczyszczona baza?
*
Nie wiem, czy Coreelec obsluguje TS? Sprobuj na Androidzie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Zielonych kropek nie mam
Teleelevidenie tak
Wersja 9.0.104
Dane wyczyszczone

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#43
Powinno dzialac, ale to chyba Coreelec jest tu przeszkoda, Moze ktos inny sie wypowie.
Na Andku, win dziala.
Odpowiedz
#44
(29-06-2020, 04:42 AM)adrt8v napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&p=33426#p33426

Tyle, że nie bardzo rozumiem jak mam użyć tych plików. Może ktoś tak na chłopski rozum podpowiedzieć?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#45
(05-07-2020, 06:27 PM)adrt8v napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&p=33426#p33426

Tyle, że nie bardzo rozumiem jak mam użyć tych plików. Może ktoś tak na chłopski rozum podpowiedzieć?
Tak na chłopski rozum, to powinieneś jeśli sobie nie radzisz z tak prozaiczną czynnościa jak instalacja z pliku, zapytać tam gdzie prowadzi link. No i najważniejsze, gdyby kolega Kim chciał, to i na tym forum by się podzielił tym.
Odpowiedz
#46
No i pomogłeś. Ta instrukcja z linku nie była mi zrozumiała. Poinstalowalem po kolei i wygląda na to że jest tak jak chciałem. Zmylily mnie też formaty plików. Miałem końcówkę bin, zmieniłem na zipy.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Repozytorium padło?
Odpowiedz
#48
(08-07-2020, 03:04 PM)ssooqq napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
#49
@sky02

[Obrazek: MIWex4Fl.png]
Odpowiedz
#50
(08-07-2020, 04:08 PM)ssooqq napisał(a): @sky02

[Obrazek: MIWex4Fl.png]
Bety już nie ma. Jest tylko oficjalna wersja w której są tylko legalne serwisy.

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości