Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagrywanie/Pobieranie z archiwum IPTV z m-TVGuide Beta
#81
(28-01-2021, 01:35 PM)Mariusz89B napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dziękuję Smile Postaram się przetestować.

Na dotychczasowej wersji działa odtwarzanie i nagrywanie na liście SIP TV, ale nagrywanie tylko z poziomu Kodi na Windows. Na Android TV nagrywanie nie działa i udało mi się wyciągnąć z logów błąd:


2021-01-20 00:48:41.705 T:20983    INFO <general>: MTVGUIDE @ RecordService record exception:  [Errno 13] Permission denied: '/data/user/0/org.xbmc.kodi/recapp-posix/ffmpeg', 
                                                   Backtrace: [<FrameSummary file /storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/addons/script.mtvguide/recordService.py, line 1050 in record>, <FrameSummary file /data/user/0/org.xbmc.kodi/cache/apk/assets/python3.8/lib/python3.8/subprocess.py, line 854 in __init__>, <FrameSummary file /data/user/0/org.xbmc.kodi/cache/apk/assets/python3.8/lib/python3.8/subprocess.py, line 1702 in _execute_child>]
Odpowiedz
REKLAMA:



#82
Na liście SIP TV jako tako działa nagrywanie, ale nagrywa mi wszystko godzinę do tyłu. Odtwarza się natomiast poprawnie. Jak to naprawić?
Regulacja timeshiftu (-50 minut, +50 minut) sprawia, że nic kompletnie się nie nagrywa.
Odpowiedz
#83
po przesunięciu czasu robisz restart Kodi/wtyczki?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#84
Sprawdź sobie na takich ustawieniach jak jeszcze tak nie robiłeś
Format listy: Sprawdź na tych dwóch SIPTV, SS-IPTV
EPG daj sobie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. zamiast tego od PlusX
Rodzaj timeshiftu: Appened &utc={}&lutc={}
Odpowiedz
#85
A czy na CoreeLec działa archiwum ? lista od telee.....coś nie chce mi zadziałać...
Odpowiedz
#86
tak, działa
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#87
@null , niestety nie pomogło. Na innych ustawieniach nawet nie zaczyna się pobieranie. (New PlusX)
Rano pobierało mi około dwie godziny wstecz, a teraz, jak chciałem pobrać coś z TVN24 o 5:55, to pobiera mi materiał z godz. 12:15.

Teraz będę kontynuował wątek tylko tutaj, żeby nie siać zamętu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&pid=27697#pid27697
Odpowiedz
#88
(01-02-2021, 03:48 PM)mjw napisał(a): tak, działa
Listę próbowałem w wersji Perfect Player Non-apple devices,  SS-Iptv player, w ustawieniach timeshift próbowałem ustawień domyślnych, Append i dalej nic..., jak wygląda Twoja konfiguracja ?
Odpowiedz
#89
@jachu76 wpisuje string
?utc={utc}&lutc={lutc}
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#90
Ok działa już, dziękuję bardzo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości