Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka apka na androidTV przesyła dzwięk wielokanałowy do amplitunera ?
#1
Witam,
Telewizor Philips z androidem, amplituner Yamaha 5.1 i mam taki problem z dźwiękiem. Wszystkie aplikacje do odtwarzania filmów (vcl, mx palyer i jeszcze kilka innych) które testowałem nie przesyłają dźwięku 5.1. Filmy idą w stereo. Udało mi się w kodi ustawić 5.1, ale szukam alternatywy. Ktoś poleci jakieś działające apki, albo poradzi jak poustawiać te które testowałem.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
passthrough w ustawieniech szukał? zreszta Yamaha 5.1 za dużo nie mówi (ale pewnie tani był)
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#3
(23-05-2020, 03:58 PM)nixs napisał(a): passthrough w ustawieniech szukał? zreszta Yamaha 5.1 za dużo nie mówi (ale pewnie tani był)
Nie wiem dlaczego ten sarkazm czy był tani czy nie. 

Napisałem, że w kodi uzyskałem 5.1 ale szukam alternatywnych aplikacji które przepuszczają dzwięk 5.1.
Amplituner podłączony przez hdmi arc.
Odpowiedz
#4
bo jak widze 5.1 to moje stare philipsa, sony czy inne sie przypominaja, co owszem graly fajnie ale glupi creativ zestaw glosnikow radzil sobie lepiej bo nie miał 10-20 lat
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#5
(23-05-2020, 02:16 PM)adriansi napisał(a): Witam,
Telewizor Philips z androidem, amplituner Yamaha 5.1 i mam taki problem z dźwiękiem. Wszystkie aplikacje do odtwarzania filmów (vcl, mx palyer i jeszcze kilka innych) które testowałem nie przesyłają dźwięku 5.1. Filmy idą w stereo. Udało mi się w kodi ustawić 5.1, ale szukam alternatywy. Ktoś poleci jakieś działające apki, albo poradzi jak poustawiać te które testowałem.
Wszystkie wymienione aplikacje puszczają nawet Dolby Atmos. Trzeba to ustawić. Trochę zabawy w ustawieniach i będzie ok.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości