Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obraz z komórki na Kodi
#1
Hej.
Nie wiem, czy dobry dział, ale nie znalazłem pasującego.
Mianowicie chciałbym zapytać o możliwość wysłania obrazu z komórki do kodi, tak aby wyświetlił to na tv. Mam telewizor który nie jest smart a spodobała mi się funkcja z mojego telefonu a mianowicie Smart View. Łączyłem się z paroma nowszymi tv i zastanawiam się, czy kodi by tego nie obsłużyło?
Do sterowania kodim z komórki używam apki Yatse i tam jest możliwość przesłania multimediów. Ale chciałbym coś wiecej, np żeby wysyłało wszystko co mi się wyświetla na ekranie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie spotkałem się z taką możliwością.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Teoretycznie można próbować po AirPlay, którego obsługę ma kodi, ale nie kojarzę żadnej sensownej apki
Odpowiedz
#4
(27-05-2020, 02:35 PM)hadii napisał(a): Teoretycznie można próbować po AirPlay, którego obsługę ma kodi, ale nie kojarzę żadnej sensownej apki
Próbowałem przez apke "all screen". Wykrywa zarówno samo kodi, jak i funkcje AirPlay. Ale, przynajmniej w przypadku tej aplikacji nie działa to tak jakbym chciał.
Odpowiedz
#5
Witam. Mam podobny problem ale nie chcę przesyłać calego ekranu z telefonu a jedynie zapisany na nim film. Chciałbym w relacji telefon-KODiI uzyskać coś takiego jak DLNA w 10 letnim TV Samsunga. Jak to zrobić?
Odpowiedz
#6
Coś takiego można uzyskać w polaczeniu kodi +apka Yatse na komórkę. Uruchamiasz film na komórce, wybierasz wyślij do...
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(30-05-2020, 06:01 AM)Grabek napisał(a): Coś takiego można uzyskać w polaczeniu kodi +apka Yatse na komórkę. Uruchamiasz film na komórce, wybierasz wyślij do...
Dziala!!!! Dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości