Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android TV Phillips albo inny
#1
czy jest mozliwosc oglądania na Android TV meczów ze stron normalnych , nie takich jak z wtyczek? bo kumpel sprawdzał jedna stronke w sklepie i mowi,że nie da się przełączyć jej jakby na dół ,a onet normalnie działa
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Może niech przeglądarke zmieni na inną.
Może też załączyć tryb komputerowy w przeglądarce.
Odpowiedz
#3
Podłączył klawiature z myszką i zadziałało ale mecz sie nie włączył .. na innej przegladarce nie sprawdzil bo za duzo ludzi w sklepie ..
a czy kazda komorka bo ja mam Samsung Galaxy J7 pusci obraz przez chromecast do telewizora czy moga byc problemy?
Odpowiedz
#4
(31-05-2020, 06:45 AM)krzysiu napisał(a): mecz sie nie włączył 

[Obrazek: a060.gif]


W skrócie, po pierwsze świadomy użytkownik instaluje w TV kompatybilną z systemem Android TV, przeglądarkę Chrome, dwa każdy względnie współczesny smartfon pozwala przesłać obraz na nowy odbiornik TV, niekoniecznie musi w tym pośredniczyć Chromecast...trzy będąc posiadaczem świeżo nabytego telewizora z Android TV, przy średniej "zaradności ", mamy sporo alternatyw do komfortowego odbioru wydarzeń sportowych, a nie męczarnie za pośrednictwem przeglądarek [Obrazek: k045.gif]

krzysiu napisał(a):czy moga byc problemy?
Parafrazując jedno z praw Murphy’ego...jeśli coś może pójść źle, to pójdzie [Obrazek: a076.gif]
Odpowiedz
#5
ja wiem, ale niektórych kanałów nie mam w sensie Canal+ i dlatego mam tę stronkę .. wiem ze mozna tez inaczej,ale po coś płace kase zeby sobie pooglądać Wink ja tego jeszcze nie ogladalem, bo nie kupuje tv w tym momencie - dopiero po remoncie pokoju bedzie mi potrzebny .. to jakie proponujesz alternatywy?
Odpowiedz
#6
(31-05-2020, 07:48 AM)krzysiu napisał(a): to jakie proponujesz alternatywy?

Łonogrzmot napisał(a):będąc posiadaczem świeżo nabytego telewizora z Android TV,
mamy sporo alternatyw

krzysiu napisał(a):nie kupuje tv w tym momencie

Do widzenia  [Obrazek: g045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
za miesiac bedę miał i mi sie podobał własnie ten Philips psu7334 dlatego o to pytałem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości