Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WP Pilot - mail przy zmianie kanału
#1
Hej. 
Czy tylko ja tak mam, że za każdym razem jak zmienię kanał (lub włączę po raz pierwszy), otrzymuje maila od wp pilot z informacją o logowaniu nowego urządzenia?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(01-06-2020, 05:57 PM)Grabek napisał(a): otrzymuje maila od wp pilot z informacją o logowaniu nowego urządzenia?

WP Pilot napisał(a):Do Twojego konta może być przypisanych maksymalnie 5 urządzeń (przeglądarek). Po przekroczeniu tego limitu, urządzenie którego data ostatniego korzystania jest najstarsza zostanie automatycznie wylogowane.
Zostaniesz o tym poinformowany wiadomością e-mail.

Testowo sprawdziłem, wszystko w porządku, również otrzymuję [Obrazek: r010.gif]
ego konta może być przypisanych maksymalnie 5 urządzeń (przeglądarek). Po przekroczeniu tego limitu, urządzenie którego data ostatniego korzystania jest najstarsza zostanie automatycznie wylogowane. Zostaniesz o tym poinformowany wiadomością e-mail. Poniżej znajdziesz listę wszystkich urządzeń aktualnie przypisanych do Twojego konta.Twojego konta może być przypisanych maksymalnie 5 urządzeń (przeglądarek). Po przekroczeniu tego limitu, urządzenie którego data ostatniego korzystania jest najstarsza zostanie automatycznie wylogowane. Zostaniesz o tym poinformowany wiadomością e-mail. Poniżej znajdziesz listę wszystkich urządzeń aktualnie przypisanych do Twojego konta.Do Twojego konta może być przypisanych maksymalnie 5 urządzeń (przeglądarek). Po przekroczeniu tego limitu, urządzenie którego data ostatniego korzystania jest najstarsza zostanie automatycznie wylogowane. Zostaniesz o tym poinformowany wiadomością e-mail. Poniżej znajdziesz listę wszystkich urządzeń aktualnie przypisanych do Twojego konta.
Odpowiedz
#3
Czyli to nie problem po mojej stronie. Trzeba filtr na poczcie zrobić, żeby je z automatu kasował.
Odpowiedz
#4
(01-06-2020, 06:41 PM)Grabek napisał(a): Trzeba filtr na poczcie zrobić, żeby je z automatu kasował.

Lub na "bieżąco" usuwać listę urządzeń, zawsze poniżej pięciu, w opcjach swojego konta, po zalogowaniu w WP Pilot [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
#5
To musiałbym robić w trakcie oglądania tv a nie chce mi się. Łatwiej maile przefiltrować.
Odpowiedz
#6
Albo podać lewy adres email - oni nawet go nie sprawdzają. Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości