Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z pobieraniem EPG i logo
#1
Siema, mam problem z pobieraniem EPG i logo. Zainstalowałem sobie CoreELEC, doinstalowałem dodatek IPTV Archive Client. Ściągnąłem liste m3u z Teleele Non-Apple, posortowałem według potrzeb i dodałem na boxa, no i oczywiście dałem link do EPG i do linku z logami. Problem w tym, że loga ładują się tylko dla kanałów, które składają się z jednego członu (np. AXN lub FOX), a EPG ładuje się dopiero po wyczyszczeniu danych w ustawieniach telewizji. Próbowałem nawet dodać tvg-id i tvg-name do paru kanałów ale bez skutku. Da rade jakoś to naprawić?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Kolego wszystko działa poprawnie. To Ty coś namieszałeś w tej liście edytując ją. Tak to wygląda prawidłowo:

#EXTINF:0 id="3_494" group-title="Popularne" timeshift="3" tvg-id="TVPHD.pl" tvg-name="TVP HD" tvg-logo="http://my.teleelevidenie.com/assets/logo/4034.png",TVP HD
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#EXTINF:0 id="3_468" group-title="Popularne" timeshift="3" tvg-id="TVP1.pl" tvg-name="TVP 1 HD" tvg-logo="http://my.teleelevidenie.com/assets/logo/4019.png",TVP 1 HD
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#EXTINF:0 id="3_420" group-title="Popularne" timeshift="3" tvg-id="TVP2.pl" tvg-name="TVP 2 HD" tvg-logo="http://my.teleelevidenie.com/assets/logo/4020.png",TVP 2 HD
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Pozdrawiam Wink

Podziękowali: gr8b8m8
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Przepraszam ale nie wiem co Ty do mnie  piszesz. Poświęć Swój drogocenny czas i zapoznaj się z tematem. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#5
Dodaj listę URL, a nie lokalnie i sprawdź czy zadziała.

Podziękowali: gr8b8m8
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
(06-06-2020, 07:32 AM)mjw napisał(a): Dodaj listę URL, a nie lokalnie i sprawdź czy zadziała.

Właśnie jak dodam listę po URL to magicznie działa, nie wiem o co chodzi. Mógłbym używać przez URL, ale nie działa mi sortowanie kanałów na ich stronie, układam i później wszystko się przestawia "po swojemu".

(05-06-2020, 09:51 PM)sky02 napisał(a): Przepraszam ale nie wiem co Ty do mnie  piszesz. Poświęć Swój drogocenny czas i zapoznaj się z tematem. Pozdrawiam Smile

Chodzi mi o to, że po włączeniu boxa od razu włącza mi się lista kanałów. Problem mam z tym, że nie ładuje mi się EPG, po prostu mam brak informacji przy każdym kanale. Jedyne co pomaga to czyszczenie danych w ustawieniach Telewizji w Kodi (Ustawienia > Telewizja > Wyczyść dane), wtedy EPG działa aż do następnego startu boxa.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
No to jeśli Ci działa przez URL, a po twojej edycji nie działa to coś musiałeś namieszać w pliku m3u na to wychodzi.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
(08-06-2020, 02:50 PM)mjw napisał(a): No to jeśli Ci działa przez URL, a po twojej edycji nie działa to coś musiałeś namieszać w pliku m3u na to wychodzi.
Właśnie ogarnąłem o co chodzi. Ustawiłem, że od razu po włączeniu Kodi od razu odpalała się telewizja. Poszperałem w ustawieniach i okazało się, że miałem wyłączoną opcję "Pobieraj dane podczas oglądania telewizji" czy jakoś tak, teraz działa. Dziwne, bo na Androidzie pobierało mi bez zmieniania tej opcji. Niemniej, dzięki za pomoc Smile
Odpowiedz
#9
@gr8b8m8

"no i oczywiście dałem link do EPG i do linku z logami. Problem w tym, że loga ładują się tylko dla kanałów, które składają się z jednego członu (np. AXN lub FOX)"

Nie twoja wina tylko nazw logo

"a EPG ładuje się dopiero po wyczyszczeniu danych w ustawieniach telewizji"

w ustawieniach coreelec ustaw "czekaj na internet"  xxx sekund
Odpowiedz
#10
Logotypy możesz ustawić aby preferowało z pliku EPG/XML.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości