Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd hejo (kodi)
#1
Witam, 

Czy ktoś również ma problem z hejo.tv poprzez kodi 18.7?

Wyskakuje komunikat 

Błąd hejo.tv

Pozdrawka.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(08-06-2020, 06:56 AM)zygi_86 napisał(a): Czy ktoś również ma problem 

Nie histeryzować, czekać spokojnie na aktualizację wtyczki, używać na forum wyszukiwarki => biały prostokąt, w prawym górnym rogu, cecha charakterystyczna => biały wyraz Szukaj na czerwonym tle => po użyciu wyskoczy wynik w postaci "pół tony " tematów odnośnie hejo.tv, już pisałeś więc masz jasność jak to funkcjonuje!
Doraźnie zaparzyć melisę [Obrazek: k016.gif]
Odpowiedz
#3
Dzięki za wytłumaczenie. Użyłem tego białego prostokąta i wpisałem "hejo" i dalej nie wiem kiedy będzie nowa wtyczka i skąd ja wziąć. Nie było też info czy ktoś ma taki sam problem.
Ostatnim razem jak była taka sytuacja to jakaś dobra dusza przesłała mi link do wtyczki.
Wiesz może skąd będę mógł to ściągnąć?
Odpowiedz
#4
(08-06-2020, 05:34 PM)zygi_86 napisał(a): dalej nie wiem kiedy będzie nowa wtyczka i skąd ja wziąć.

W Kodi aktywować funkcję w ustawieniach dodatków => Aktualizacje => Instaluj automatycznie, wtedy każda aktualizacja "wskoczy" bez potrzeby ręcznej ingerencji...

Alternatywnie, jak tak bardzo zależy, to na GitHubie śledzić samodzielnie, na bieżąco repozytorium mbebe, tam zobaczy czy jest/nie ma aktualizacji przedmiotowej wtyczki...
Odpowiedz
#5
Ok dzięki.

Mam ustawioną automatyczną aktualizacje i właśnie ostatnim razem mi nie wyskoczyła, dlatego potrzebowalem zrobić to manualnie.

Pozdro I dzięki za pomoc
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości