Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niepożądane znaki \
#1
W opisach programów jak i w tytułach pojawiają się IPTV Simple Client znaki \
Przykład TVP INFO - Gość \ Wiadomości\ - 20.03 - 2015 (dzisiaj czyli 08.06.2020)
W opisie:
Prowadzący (... - mój skrót) wieczornego wydania \ Wiadomości\ w TVP 1.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
No na moim epg pod stalker tez, ale co to znaczy "Niepożądane znaki", wpływa to na coś ?, ja tam ciągne z wp.pl, nie wiem jak inni

mozna to pousuwac, 5 sekund roboty, tylko czemu?

update
aktualizuje wlasnie epg i tego juz nie widze

a jednak widze

narazie na kanałach tvp np
<desc lang="pl">Kontynuacja serii \"Boso przez świat\" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku znany podróżnik przedstawia kolejne zagadnienia związane z Ziemią Świętą, a tym samym również z religią chrześcijańską.</desc>
    <date>2012</date>
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#3
Wpływa na estetykę. Lubię mieć mocno pod siebie. Wiem że da się w 2 minuty skryptem ogarnąć... Ale innym też się to przyda..
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
przyda sie, ja to zauważyłem tylko też przy wiadomościach, teraz widze przy gość \"wydarzeń\ na polsacie, no ale epg też kradzione widac wp.pl coś zmieniło w formacie

niem mam konta na wegbrabber wiec jak mi sie epg zaktualizuje to zobacze

i to nie 2 minuty tylko 5 sekund, potem aktualizacja, doszły tez dziwne znaczniki czyba czcionki \u0026, ale to i tak sie wywala bo to <title lang="xx"

zresztą ja to robie na sline i tasme nie to co epg.ovh, jeszczze 3 miesiace temu nawet tego nie odpalałem
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#5
Niby naprawiłem, ale nie jetem pewien w 100%. Może zadziałać, albo posypać całe epg. Mało czasu do testów. Walczyłem z ini jednak nie zadziałało. Więc tymczasowo sktyptem. Mile widziane podpowiedzi Smile
Odpowiedz
#6
Chodziło mi o to że w 2 minuty skrypt można napisać. A będzie działać z 2-3 sekundy.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(09-06-2020, 01:15 AM)sky02 napisał(a): Niby naprawiłem, ale nie jetem pewien w 100%. Może zadziałać, albo posypać całe epg. Mało czasu do testów. Walczyłem z ini jednak nie zadziałało. Więc tymczasowo sktyptem. Mile widziane podpowiedzi Smile
no ja też recznie wywaliłem poprostu znak "\" i działa, ale ja zawsze robie na sline i gume to sklejam, powinno zadziałac

title.modify {remove|\}
title.modify {replace|\||\n} 

Ale ja tu jeszcze raczkuje w webgrabber, i też nie mam czasu by to sprawdzac, bo w moi przypadku kolo 2 godziny musze czekac na efekty (no w zasadzie mozna plik wczesniej podejrzec) ale ja to robie tak sobie, by działalo pod nixs_gfx, a działa dłużej niż sie spodziewalem
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#8
Już działa. Jest tylko jedna spacja więcej przy np. gość Wiadomości zamiast gość wiadomości
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości