Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iptv
#1
Witam. Lista m3u znika głos po jakimś czasie oglądania prawie na każdym programie ale dopiero po dłuższym czasie.  Urzadzenie to tablet android 8.5. Lista zakupiona prywatnie od znajomego, z ich strony wszystko jest ok. Aplikacja iptv extreme
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(17-06-2020, 02:44 PM)Lux 123456 napisał(a): Aplikacja iptv extreme

Z całą pewnością wskazana aplikacja posiada opcję ustawień, w odniesieniu do audio/video/rozmiaru bufora, może zmiana odtwarzacza wewnętrznego na light...[Obrazek: g075.gif]
Naiwnie "zapytam ", zajrzał w ogóle do ustawień aplikacji, próbował/testował ewentualne zmiany [Obrazek: d015.gif]
Odpowiedz
#3
Nic nie ustawialem bo nie wiem co ewentualnie ustawić? Co kliknąć? Jakie ustawienia zastosować
Odpowiedz
#4
Mi też się nie chce tego wiedzieć [Obrazek: r025.gif]
Odpowiedz
#5
Mógłbyś powiedzieć co ustawić ewentualnie? Gdy bym wiedział nie prosiłbym
Odpowiedz
#6
(17-06-2020, 04:52 PM)Lux 123456 napisał(a): Mógłbyś powiedzieć co ustawić ewentualnie? 

Nie mogę, nie używam tej aplikacji...w domyśle zakładam, iż tablet nie wyrabia w dłuższej perspektywie, na płaszczyźnie sprzętowej z poprawnym przetwarzaniem/odtwarzaniem.

Szukać, czytać, oglądać poradniki, tutoriale w sieci/YouTube jak skonfigurować ustawienia, może Menu => Ustawienia => Odtwarzacz Video => Odtwarzacz wewnętrzny => wypróbować po kolei każdą z trzech dostępnych opcji, poniżej Zaawansowane

Zaawansowane ustawienia odtwarzacza => Przyśpieszenie sprzętowe => eksperymentować
Audio => Wyjście audio => eksperymentować z dwoma dostępnymi opcjami poniżej Auto
Przyśpiesz => zaznaczyć
Użyj ustawień domyślnych => w ostateczności zaznaczyć sprawdzić, fabrycznie ta opcja jest odhaczona

Cudów nie oczekiwać  [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Dzieki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości