Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oznacz jako obejrzane - synchronizacja z trakt.
#1
Witam, we wtyczce FF przeprowadziłem autoryzację trakt, ustawiłem, że ma się synchronizować przy włączeniu kodi i dodatkowo co 12h. Gdy wybiorę z menu kontekstowego oznacz jako obejrzane to w trakt nie zostaje to zaznaczone jako obejrzane. W menu kontekstowym mam pozycję Obejrzane w Trakt, ale to nie do końca mnie urządza bo nie potrafię tej pozycji przypisać do odpowiedniego klawisza na pilocie. Dodam, że przez jakiś czas oznacz jako obejrzane działało i dodawało filmy do listy obejrzanych w trakt.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Będzie się synchronizować co 12h bo na tyle ustawiłeś

A i może sprawdź, może wtyczka do trakt od razu będzie synchronizować
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Mam też zaznaczone synchronizacje podczas uruchomienia kodi. Po restarcie też nie widzę oznaczonych filmów w trakt. Nie chce wtyczki trakt bo chyba nie da rady przypisać pod klawisz na pilocie funkcji.
Teraz całkowicie wyłączyłem czasowa synchronizacje. Po restarcie dalej nie działa synchronizacja, chociaż przy uruchomieniu wyskakuje powiadomienie o aktualizacji biblioteki trakt.
Odpowiedz
#4
Pod klawisz nie przypiszesz ani w fanfilm ani w trakt. Potem sprawdzę jak to u mnie jest bo już nie pamietam
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Ale opcje z menu kontekstowego OZNACZ JAKO OBEJRZANE da się przypisać. I w ten sposób chciałbym żeby to śmiało. Podczas gdy wybiorę oznacz jako obejrzane z menu to zaczyna się kręcić kółeczko tak jakby wczytywało, ale jednak nie dodaje pozycji;/
Odpowiedz
#6
Tak. Ale dotyczy to wewnętrznej biblioteki kodi. Żeby w trakt oznaczyć musiałyby do menu być przekazane elementy które normalnie nie są dostępne. Spowalniało by to wtyczkę niesamowicie
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
czyli nie jestem w stanie za pomocą OZNACZ JAKO OBEJRZANE synchronizować z trakt? zostaje mi tylko opcja OBEJRZANE W TRAKT?
Odpowiedz
#8
U mnie to działa. Mam wtyczkę trakt. Mam ustawione oznaczanie jako oglądnięte po 80% w advancedsettings.xml. We wtyczce trakt mam wyłączone oceny itp i dlatego jej w ogóle nie zauważam.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
Dziękuję za pomoc Smile po ocenie filmu z automatu jest on wrzucany jako obejrzany.
Odpowiedz
#10
Jest jeszcze dodatek trakt - watched button ale on chyba tylko na filmach z biblioteki działa.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości