Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X96 max plus, coreelec, nie mogę zbootować z karty sd
#11
Na tym boxie to netflix w 720p kolego.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(27-06-2021, 08:06 PM)ScatMan91 napisał(a): Na tym boxie to netflix w 720p kolego.
Na to wygląda. No cóż, człowiek uczy się na błędach. Ale zabawa jest fajna a skoro poświęciłem cały weekend na nią to trzeba iść dalej. Generalnie nie miałem problemów z instalacją, wszystko działąło ( prócz pilota ). Dziś zwracam ten box, dołożę i kupię coś innego.

Jakieś sugestie? Sprzęt stary bo 1080p i audio 5.1 ale działa ok więc nie zmieniam. Na na razie po wifi, 2,4 lub 5 ( później skrętka ) więc ten moduł też jakiś przyzwoity. Czyli netflix w maxie 1080p i przy tej rozdziałce nie może być mowy o żadnych freezach.
Odpowiedz
#13
(28-06-2021, 05:21 AM)jimbeam napisał(a): i kupię coś innego.
Jakieś sugestie?

Korzystając z ostatnich dni promocji, za tożsame grosze rozważ wejście w posiadanie CANAL+ BOX 4K, a będzie uzdrowiona dusza twoja...wszystko działające na full wypasie, w pełnej certyfikacji, zmienisz tylko launchera gdyby Ci oryginalny nie "podszedł".


[Obrazek: MGQWkc9l.jpg]

O wymienionym urządzeniu sporo już napisano na forum...

jimbeam napisał(a):Na wifi mam 25-30

Przy tak mizernych parametrach sieci bezprzewodowej, na żadnym urządzeniu nie oczekuj "cudów" [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#14
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#15
(28-06-2021, 06:32 AM)Łonogrzmot napisał(a): Korzystając z ostatnich dni promocji, za tożsame grosze rozważ wejście w posiadanie CANAL+ BOX 4K, a będzie uzdrowiona dusza twoja...wszystko działające na full wypasie, w pełnej certyfikacji, zmienisz tylko launchera gdyby Ci oryginalny nie "podszedł".
To wygląda ciekawie, nie muszę płacić abonamentu. A mam już polsat więc kolejny nie wchodzi w grę. Dzisiaj zasiadam do przeglądania wątków o tym boxie.

(28-06-2021, 06:32 AM)Łonogrzmot napisał(a): Przy tak mizernych parametrach sieci bezprzewodowej, na żadnym urządzeniu nie oczekuj "cudów" [Obrazek: g075.gif]
25-30 Mb/s pokazywał w teście ten x96, nie wiem na ile miarodajny test ( zainstalowałem chyba z jakiegoś linu z forum, niby ookla ). Do oglądania treści w 1080p wystarczy imho. Chociaż w/g mnie box ma słabe wifi bo jest tak blisko routera, że powinien iść o wiele szybciej. Kompy, które mam dalej i jeszcze za ścianami mają dl 50-70 Mb/s i to na starych sprzed lat.

edit
Zerknąłem na szybko na ten i na razie zauważyłem tylko jedną ale poważną wadę - brak usb 3.

edit2
Kupiony, testuję. Szkoda, że w 2021 ładują s905x2. Ale prędkość działania ok ( no, póki nie jest zaśmiecony ). Na x96 transfer wifi 25-30 w porywach. Tutaj stałe 120. Launcher "Leanback on Fire" działa elegancko (dzięki Matheusz).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości