Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apka pod DVBT
#1
Czy ktoś zna jakąś apkę pod Android TV do obsługi DVBT która pozwala segregować kanały po swojemu?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
TiviMate pozwala na edytowanie listy jesli chodzi o IPTV co jest dosyc rzadkie jesli chodzi o playery ale DVBT ?
nawet nie wiedzialem ze na androidzie mozna ogladac odbierac DVBT ... jak to jest mozliwe? jak sie podpina antene do boxa na androidzie?
Odpowiedz
#3
Karta dvb-t na usb
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#4
Ja mam boxa z wbudowanym tunerem DVB-T i DVB-S, Mecool K7.

Co do pytania to chyba można to ogarnąć w Kodi
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
To akurat box z Play NOW w którym skończył się już abonament Playa. Tam jest wbudowany tuner a natywna apka do dvbt to
Live Channels, ale niestety nie można edytować kolejności co samo z siebie jest dla mnie dziwne.
Kodi wiem że pewnie by się dało ale z powodu wygody wolałbym uruchamiać apkę z ATV, tyle że żadnej z tak "zaawansowaną" funkcjonalnością nie znalazłem.
Odpowiedz
#6
(30-06-2020, 07:44 AM)ghost12 napisał(a): To akurat box z Play NOW w którym skończył się już abonament Playa. 

Nie musisz zwrócić sprzętu, po zakończeniu umowy?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(30-06-2020, 08:38 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(30-06-2020, 07:44 AM)ghost12 napisał(a): To akurat box z Play NOW w którym skończył się już abonament Playa. 

Nie musisz zwrócić sprzętu, po zakończeniu umowy?

Ja go kupiłem w jakimś komisie, pół roku działał z full pakietami łącznie z hbo.
Były umowy na firmy z boxem na własność z tego co pamiętam.
Teraz upierdliwy jest napis w prawym górnym rogu "nie jesteś zalogowany". Próbowałem zmienić domyślny launcher, ale domyślnego ATV nie ma choć system uważa że jest. A wyłączenie domyślnego od playa przez adb skutkuje jego natychmiastowym włączeniem przez system. Radzę sobie odpaleniem ATV launcher i wyłączeniem w ustawieniach domyślnego launchera playa i wszystko gra do ponownego uruchomienia pudełka, dużo płynniej wtedy chodzi. Z jednej strony to tylko box pod tv w sypialni więc za dużo od niego nie oczekuje ale fajnie by było jakby mi się udało zmienić domyślny launcher i ułożyć kanały dvbt
Odpowiedz
#8
Przez adb stosujesz?

pm uninstall --user 0
czy
pm disable-user --user 0
?

Spróbujesz pm uninstall, powinno trzymać. Jak chcesz przywrócić to
adb shell cmd package install-existing nazwapaczki

A do dvb-t raczej nic nie znajdziesz. Kodi też nie obsługuje.
Zobacz przez eksploator plików może jakieś pliki bazy kanałów są dostępne bez roota i można je edytować z poziomu pc.
Odpowiedz
#9
Tak tak disable. Spróbuje ale jak się box po odinstalowaniu nie zapyta o domyślny launcher to co? Bo tego launchera Playa w sklepie Googla nie znajde. Instalka jest na boxie?
A co do tv pewnie sobie gdzieś w domu postawie serwer tvheadend.
Odpowiedz
#10
Tak, pm uninstall niby usuwa ale przywracanie nadal działa - chyba bierze komponenty z partycji 'recovery' na której siedzi cały rom.

Nie miałem boxa playa, kaon t-mobile się pyta. Jak nie zapyta to przywracasz poleceniem które podałem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości