Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apka pod DVBT
#11
Super dzięki. Ten T mobile warty zainteresowania? Ktoś gdzieś pisał że apki tylko przez ADB.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
@ghost12 także mam ten box od T-Mobile Kaon KSTB6077 i jest normalnie sklep, natomiast zablokowana jest instalacja z nieznanych źródeł czyt. z plików .apk.

Pudełko kupiłem dla swoich rodziców i warunkiem było wsparcie dla DVBT2. A, że jest certyfikowany to tym lepiej.
Box jest całkiem spoko tylko ma 2 wady wg mnie.
1. Blokada na nieznane źródła. (wiedziałem to przed zakupem i to jest do ogarnięcia)
2. Beznadziejny launcher od T-Mobile, który co prawda da się wyłączyć przez konsolę adb właśnie, ale tracimy wtedy możliwość oglądania naziemnej, bo obsługa DVBT jest zintegrowana z tym launcherem.

Więc jakby była jakaś łatwa w obsłudze apka do DVBT byłoby super.
Odpowiedz
#13
@Matheusz

Wystarczy zainstalować live channels i niczego nie tracisz. A ten śmietnik reklamowy tmobile wyłączyć w cholere.

@ghost12
Jak trafisz za 50-10-150zł to się opłaca.
Zobaczymy co pokaże jeszcze pudło od NC+ które ma wyjść jakoś za chwilę. Jak nie pokarają użytkownika launcherem stworzonym pod siebie tylko zachowają oryginalny google'a to będzie dobra alternatywa.
Odpowiedz
#14
@mdjfhrt43222 a no tak !!!
W ogóle zapomniałem o tej aplikacji. Dzięki za przypomnienie.
Odpowiedz
#15
Zobaczymy co pokaże jeszcze pudło od NC+ które ma wyjść jakoś za chwilę.
zobaczymy? ja juz miałem w łapach nie wiem czy produkcyjny model, siedzial tam s905x, w orengu siedział chyba  rk3288
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#16
No zobaczymy bo pudła nie ma na rynku. Jakaś tam grupa testerów sobie testuje i do salonów podobno wysłali. Na rynku dla kowalskiego dekodera nie ma.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Cześć. Chciałbym się podpiąć pod wątek i zapytać czy jest jakaś wtyczka pod kodi która pozwala oglądać TV dzięki odbiornikowi DVB-T z anteną?
Chcę podłączyć odbiornik pod smartfona poprzez przejściówkę z USB na USB-C. Sprawdziłem i to działa - ale nie mogę znaleźć jakiegoś sensownego programu/wtyczki pod kodi. Może ktoś zna?

Dzięki i pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#18
Live Channels czy istnieje jakaś alternatywna apk?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości