Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shield TV - usypiający pilot i kilka pytań
#1
Cześć.

Jestem w posiadaniu Shield TV PRO z 2019 roku.
Po dłuższej bezczynności pilot "zasypia" i jedyna możliwością włączenia TV i samego boxa jest wyciągnięcie i ponowne włożenie baterii. Obawiam się o klapke pilota która ściągana średnio raz dziennie po jakimś czasie się wyrobi.

To jakaś wada mego egzemplarza, czy ten typ tak ma? Macie na to jakąś radę? Jest jakaś tajemna kombinacja przycisków budząca pilota?

Druga "uwaga" mniej istotna tyczy się Geforce Now. Mianowicie nie zapisuje danych do kont steam czy uplay. W efekcie trzeba co sesje się logować. Fakt korzystam z darmowej opcji. Czy konta typu "founders" zapamiętują dane logowania do poszczególnych usług?

Tak poza tym to zajebisty sprzęt.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Mam "starego" Shielda i nie mam takich problemów, odpalam telewizor i włącza się Shield. Pilot od niego zaskakuje od razu. Do steam zapamiętuje hasło w wersji płatnej.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
No zajebiście że ci działa... Nie wiem jak ale mi pomogłeś...

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
Zapytałeś czy ten typ tak ma więc odpisałem, że u mnie problem nie występuję. Zrób reset do ustawień fabrycznych, sprawdź czy nie ma aktualizacji pilota bądź systemu, jeśli nie pomoże to wyślij na gwarancję. Co tu chcesz wymyślać?
Raczej w ustawieniach nie znajdziesz usypiania pilota.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
problem cyba znany, tylko komuś google nie dziala dwa pierwsze hity
ale chyba wystarczy tylko to
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#6
W GeForce Now używanym na TV Sony przy koncie Founders, też co chwilę musiałem się logować na nowo do Steama.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości