Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cherry tv
#1
zainstalowałem kodi 18 na android box i wtyczkę cherry tv ale nic mi nie działa nie i nie wiem co mam zrobić zanim zainstalowałem cherry tv przed miałem zainstalowany nix po zmianie mac adres działało ale się zacinało zainstalowałem również wp pilot zalogowałem się ale nie uruchamia się bo wyskakuje błąd i nie wiem co robić wp pilot powinnien działać normalnie

nie wiem czy ma to jakiś wplyw ale aktualnie jestem za granicą może vpn jeżeli tak to jaki polecacie (oczywiśćie nie drogi)
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Cherry tv to nie wtyczka tylko build, czyli zbiór wtyczek poskładany do kupy przez autora buildu. I napisanie "nic nie działa" kompletnie nic nie mówi. Myśle, że nikt tu się nie pogniewa jeśli odwiedzisz forum PTW i tam opiszesz swój problem z cherry.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Ja bym raczej proponował poinstalować sobie wtyczki ze źródeł żeby mieć jako tako pojęcie co się dzieje niż korzystać z buildów.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Witam mam pytanie w bulidzie Cherry w menu ustawienia nie widac folderu manadzera plikow czemu? Da sie wejsc w inny sposob do menu kodi bez odinstalowania Cherry tv? Dziki za pomoc Big Grin
Odpowiedz
#5
Jest. Kliknij w lewo na menu ustawienia
[Obrazek: WQ5Ncbsl.jpg]
[Obrazek: BW3MIGql.jpg]
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości